השקעות נדל”ן בחו”ל

דגל אנגליה, בעמוד השקעות נדל"ן באנגליה  נדל״ן באנגליה

חוות דעת ממשקיעים שהשקיעו באנגליה, נכסים וכל המידע שצריך כדי למצוא את הנכס שלכם

מפת אנגליה

השקעות נדל”ן באנגליה מתחילים ברנקו, כאן תקבלו הכל במקום אחד. תשובות לשאלות לפני השקעה באנגליה, מהם מחירי הדיור באנגליה? מהי מדיניות המיסוי? באילו אזורים כדאי להשקיע? נכסים להשקעה והכי חשוב מי החברה המומלצת שיכולה ללוות אותך בהשקעות באנגליה ומהן חוות הדעת עליה. להמשך קריאה על השקעות באנגליה לחצו כאן

חוות דעת וחברות להשקעות נדל”ן באנגליה 

רועי מלווה משקיעים להשקעות בצפון אנגליה, מלווה מקצה לקצה את כל התהליך כולל הבנה של.. להמשך קריאה

מיקום ערי השקעה: מנצ'סטר, שפילד, ניוקאסל, ליברפול

החל מ- 100,000 פאונד

הקילומטרז’ של אופיר בתחום השקעות הנדל”ן מסתכם במעל ל-10 שנים. אופיר בשיתוף פעולה עם יזמים מהשורה הראשונה וחברות השיווק. בנוסף לכך אופיר מעביר את הקורס “השקעות נדל”ן בחו”ל” במסגרת מכללת R.E.S.. להמשך קריאה

ערי השקעה: מנצ'סטר, ליברפול, האל, פרסטון, ניוקאסל אנדר ליים, ברמינגהאם, לידס

החל מ- 100,000 פאונד

אבירם הינו בוגר האקדמיה לנדל״ן באנגליה, אבירם יצר מערכת קשרים רחבה וענפה עם יזמים מקומיים, סוכני נדל״ן וחברות שיווק נדל״ן המובילות באנגליה כדי להביא למשקיעים את העסקאות הטובות ביותר בשוק. אבירם מתגורר במנצ’סטר בשלוש שנים האחרונות.. להמשך קריאה

ערי השקעה: בכל אנגליה בהתמקדות בערי מנצ'סטר, ליברפול, שפילד, פרסטון, ברמינגהאם

החל מ- 85,000 פאונד

עורכי דין ורואי חשבון​

המשרד הוקם לפני למעלה מעשרים שנה, במטרה לבנות פרקטיקת מיסוי בינלאומית המשרתת לקוחות ישראלים בכל רחבי העולם.

כחברים בקבוצה העולמית Alliott Group, המונה כ- 300 פירמות לראיית חשבון ולייעוץ ברחבי העולם, למשרד גישה מהירה לידע בחו”ל, הדרוש ללקוחותינו.

התמחות במיסוי: ישראל יוון

הסמכות: רואה חשבון ישראלי

דובר: עברית ואנגלית

מיקום משרד: ישראל, תל אביב

ההתמחות של המשרד הינה מתן יעוץ בינלאומי לחברות ויחידים. המשרדים שלנו באנגליה וישראל יודעים לתת מענה מלא (מעבר ליעוץ ותכנון המס) החל מהגשת דוחות לרשויות המס ועד להנהלת החשבונות וכל הדיווחים הרלוונטיים.

התמחות במיסוי: ישראל, אנגליה

הסמכות: רואה חשבון ישראלי

דובר: עברית ואנגלית

מיקום משרד: ישראל, בית שמש

השקעות נדל"ן באנגליה

אחת המדינות הנחשקות להשקעה בעולם היא אנגליה. ב-2016 אנגליה נקלעה למשבר עקב פרישתה מאיחוד האירופי. בשנים האחרונות המשבר פגע בכלכלה הבריטית והאט את קצב הצמיחה השנתי. גם הפאונד (המטבע האנגלי), נפגע וירד דרמטית ביחס למטבעות מרכזיים אחרים בעולם. המון אנשים רוצים להשקיע באנגליה. אחד היתרונות המרכזיים שם היא השפה האנגלית שמדוברת ומוכרת בכל העולם. אם נבדיל את אנגליה  מפולין, פורטוגל וגרמניה ומדינות אחרות באירופה, באנגליה יהיה לנו קל הרבה יותר להבין מסמכים משפטיים וליצור קשר עם אנשי מקצוע במדינה. היתרון השפתי בא לידי ביטוי בצורה משמעותית בפעילות השוטפת, למשל: אנשי קשר שיוכלו לעזור לנו במחקר השוואתי כללי,טיפול וניהול שוטף מול חברת הניהול וכו’. השקעה בנדל”ן באנגליה, על פניו פשוטה יותר לנו הישראלים מסיבה מעניינת שלא הרבה יודעים מכיוון שמערכת החוק שלנו מבוססת ודומה לתשתית המשפטית של המערכת האנגליה (בדברים מסויימים כמובן).

לונדון הבירה היא מהערים המבוקשות והאיכותיות ביותר באירופה. אנגליה נהנית מכמות תיירים עצומה שמגיעים מידי שנה לנפוש ולטייל בה. כמובן שהמשברים הפנימים שקרו בעקבות הברקזיט ומגפת הקורונה, פגעו בכלכלה ויצרו הזדמנות היסטורית להשקעה במדינה. התהילה והכוח הגלובלי של אנגליה חזקים מתמיד על אף המשברים. כשבוחנים לעומק, לונדון ממשיכה לתפוס את מירב צומת הלב כעיר הבירה מ-10 הטובות בעולם. עם זאת, חשוב להבין שלונדון היא עיר עצומה ובלונדון רבתי חיים יותר אנשים יותר מישראל. המחירים בלונדון מאוד יקרים והנדל”ן באזורי פריים לוקיישן הינם לעשירים בלבד.

היתרונות בהשקעות נדל"ן באנגליה

אנגליה מאז מעולם הייתה יעד מבוקש להשקעות נדל”ן. מעבר להיותה דמוקרטיה מתקדמת בעלת מערכת חוקים איתנה היא מהווה את אחת הכלכלות החזקות והמתקדמות בעולם. בשנים האחרונות שוק הנדל”ן באנגליה חווה עליות יפות שמותירות את המשקיעים בנדל”ן באנגליה מאוד מרוצים. מעבר לכך, לנו ישראלים יש יתרון מובהק בהשקעה באנגליה בזכות המטבע שלנו – השקל הישראלי. השקל בשנים האחרונות עולה בצורה מופלאה כנגד רוב המטבעות בעולם. באנגליה זה אפילו מורגש יותר, שכן הברקזיט פגע בכלכלה האנגלית והחליש את המטבע המקומי (הליש”ט). לנו זה כמובן יתרון שהליש”ט בשפל חסר תקדים מול השקל. הכוח קניה של השקל חזק מתמיד וזה מאפשר לנו לרכוש נכס במחיר מאוד אטרקטיבי בזכות הפער.

מחירי הנדל”ן באנגליה בעליה בשנים האחרונות והתשואה משכירות עלתה ועתידה לעלות. לפי נתונים באנגליה ניתן לצפות כי השוק האנגלי ימשיך לחוות עליות גם במחירי השכירות. אוכלוסיית אנגליה גדלה בקצב מסחרר – ב-20 שנה הקרובות אוכלוסיית אנגליה תגדל לבערך 74 מיליון איש. זהו כמובן, נתון שעלול להמשיך לייקר את השכירות לאור הביקוש לדירות להשכרה והעדפת האנגלים בהשכרה ולא בבעלות.

התוכנית בצפון אנגליה תמשיך למשוך משקיעים רבים ולהזרים כסף רב להשקעות. הממשלה הבריטית תומכת בצורה בלתי רגילה והיא עושה מאמצים רבים לחבר ולחזק את הצפון להיות מוקד מרכזי במדינה. כשבוחנים השקעה בנדל”ן בחו”ל, לרוב משקיעים מעדיפים יעד שנחשב יחסית סולידי ובטוח. לכן הרבה בוחרים באנגליה כיעד להשקעה בנדל”ן, אבל זה לא שאין סיכונים וכמו בכל השקעה הסיכון גם פה קיים. היתרון הגדול בהשקעה באנגליה היא עצם היותה מדינה מערבית חזקה בשונה ממדינות מזרח אירופה שסובלות לעיתים משחיתות. השקעה במדינות בעלות דמוקרטיה חלשה ומערכות משפט מושחתות עלולות לפגוע דרמטית בהשקעה מעבר לים. את הסיכונים הללו ככל הנראה לא נחווה באנגליה. זה לא אומר שאין נוכלים ועקיצות בשוק האנגלי. בשנים האחרונות השקעה בבתי אבות למבוגרים באמצעות חברות ישראליות היוו במקרים מסויימים כישלון חרוץ. חשוב לדעת באיזה סגמנט לבחור ועוד יותר חשוב לדעת שבמידה ותהיה לכם בעיה באנגליה העלויות טיפול יכולות להיות מאוד גבוהות. לכן הבחירה באיש שלכם שם היא קריטית.

 

היכן כדאי להשקיע בנדל"ן באנגליה?

ישנן שש ערים בבריטניה המציעות מגוון אטרקציות ושירותים, כמו גם תחזיות צמיחה חיוביות עבור מחירי הנכסים והשכרות. אם אתם מחפשים להשקיע בנכס יש הרבה מה לגלות במנצ’סטר, שפילד, ליברפול, ברמינגהם, דרבי ולידס.

מנצ'סטר

עיר תוססת הממוקמת בצפון מערב אנגליה. מהווה בית למגוון אטרקציות תרבותיות, לרבות גלריית האמנות של מנצ’סטר ותיאטרון ה-Royal Exchange. מחיר הנכס הממוצע במנצ’סטר הוא כיום בסביבות 226,000 פאונד, בעוד שמחיר התשואה הממוצע הוא סביב 5.7%. תחזית הצמיחה של מחירי הנכסים במנצ’סטר בשנת 2022 חיובית, עם עלייה צפויה של כ-4% במהלך השנה. גם מחירי השכירות עלו בכ-2.5% באותה תקופה.

שפילד

עיר הממוקמת בדרום יורקשייר, אנגליה. היא ידועה בשטחים הירוקים שלו, כולל הפארק הלאומי פיק מחוז והגנים הבוטניים של שפילד. מחיר הנכס הממוצע בשפילד הוא כיום סביב 162,000 פאונד, בעוד שמחיר התשואה הממוצע הוא סביב 6.8%. גם תחזית הצמיחה של מחירי הנכסים בשפילד ב-2022 הייתה חיובית, עם עלייה צפויה של כ-5% במהלך השנה ומחירי השכירות עלו בכ-3.5% באותה תקופה.

ליברפול

עיר היסטורית הממוקמת בצפון מערב אנגליה. היא ידועה במורשת הימית שלה, כולל רציף אלברט המפורסם. מחיר הנכס הממוצע בליברפול הוא כיום בסביבות 174,000 פאונד, בעוד שמחיר התשואה הממוצע הוא סביב 6.5%. תחזית הצמיחה של מחירי הנכסים בליברפול ב-2022 חיובית, עם עלייה צפויה של כ-3.5% במהלך השנה. מחירי השכירות עלו בכ-3% באותה תקופה.

ברמינגהם

עיר שוקקת הממוקמת במערב מידלנדס של אנגליה. היא מהווה בית למגוון אטרקציות תרבותיות, לרבות המוזיאון והגלריה לאמנות ברמינגהם ואולם הסימפוני. מחיר הנכס הממוצע בברמינגהם הוא כיום בסביבות 213,000 פאונד, בעוד שמחיר התשואה הממוצע הוא בסביבות 5.5%. תחזית הצמיחה של מחירי הנכסים בברמינגהם בשנת 2022 היא חיובית, עם עלייה צפויה של כ-4.5% במהלך השנה. גם מחירי השכירות עלו בכ-3.5% באותה תקופה.

דרבי

הממוקמת במזרח מידלנדס של אנגליה. היא ידועה במורשת התעשייתית העשירה שלה, כולל מוזיאון טחנת המשי ומוזיאון התעשייה דרבי. מחיר הנכס הממוצע בדרבי הוא כיום בסביבות 192,000 פאונד, בעוד שמחיר התשואה הממוצע הוא סביב 5.5%. תחזית הצמיחה במחירי הנכסים בדרבי ב-2022 חיובית, עם עלייה צפויה של כ-3% במהלך השנה. מחירי השכירות עלו בכ-2.5% באותה תקופה.

דרבי

עיר תוססת השוכנת בצפון אנגליה. היא ידועה בחיי הלילה המשגשגים ובסצנת התרבות שלה, כולל גלריית לידס לאמנות ותיאטרון לידס גרנד. מחיר הנכס הממוצע בלידס עומד כיום על כ-231,000 פאונד, בעוד שמחיר התשואה הממוצע הוא כ-5.5%. תחזית הצמיחה של מחירי הנכסים בלידס ב-2022 חיובית, עם עלייה צפויה של כ-4% במהלך השנה. גם מחירי השכירות עלו בכ-2.5% באותה תקופה.

האם כדאי להשקיע בדיור סטודנטים בצפון אנגליה?

אחד הסגמנטים החזקים באנגליה היום הוא דיור סטודנטים. אנגליה ידועה בביקוש הרב ללימודים אקדמאיים, גם היום יש ביקוש גדול מכל העולם ללמוד במוסדות הלימוד האנגליים, זהו מקור משיכה גדול ואחת הסיבות למה להשקיע בדיור סטודנטים. כמובן חשוב לבחון כל השקעה בצורה קפדנית ולא להסתמך על מקור נתונים אחד, אלא לעשות מחקר השוואתי רציני טרם השקעה כזו. בצפון אנגליה יש 3 אוניברסיטאות שמדורגות ב-100 הכי טובות בעולם, 28% סטודנטים שמגיעים מחו”ל ודרישה גוברת ל-10,000+ נכסים שנדרשים מידי שנה – עד שנת 2035!  הכלכלה האזורית המגוונת של צפון אנגליה שווה מעל 320 מיליארד ליש”ט – יותר מאוסטריה, בלגיה, נורבגיה ושבדיה. אלו התחזיות למחירי דירות באנגליה ב-5 שנים הקרובות (ללא בניה חדשה). מקור: Savills 

תחזית מחירי הדיור באנגליה, מקור:savills

מחירי הדירות באנגליה

אחוז השינוי השנתי במחירי הדירות הממוצעים בבריטניה היה 10.3% בשנה עד נובמבר 2022, בהשוואה ל-12.4% בשנה עד אוקטובר 2022 ו-9.8% בשנה עד ספטמבר 2022. מחיר הבתים הממוצע בבריטניה היה 295,000 ליש”ט בנובמבר 2022, שהוא 28,000 פאונד גבוה יותר מהזמן הזה בשנה שעברה. מחירי הדירות הממוצעים עלו במהלך השנה ל-315,000 ליש”ט (10.9%) באנגליה, ל-220,000 ליש”ט בוויילס (10.7%), ל-191,000 ליש”ט בסקוטלנד (5.5%) ול-176,000 ליש”ט בצפון אירלנד (10.7%). סטטיסטיקת עסקאות נכסים בבריטניה הראתה שבנובמבר 2022, מספר העסקאות המשוער של נכסים למגורים בשווי של 40,000 ליש”ט ומעלה היה 107,190, גבוה ב-13.3% מאשר לפני שנה. הגארדיאן המספק מידע על מחירי דיור באנגליה נכון לשנת 2022, צפו כי מחירי הבתים בבריטניה יעלו ב-4.5% בשנת 2022 עם הפחתת המגיפה עפ”י סקר רויטרס.

מחירי דירה (ממוצעת) באנגליה נכון לנובמבר 2022

באנגליה, נתוני נובמבר מראים שבממוצע, מחירי הדירות ירדו ב-0.2% מאז אוקטובר 2022. עליית המחירים השנתית של 10.9% לוקחת את ערך הנכס הממוצע ל-315,073.18 ליש”ט ב-2023.

  • הצפון מערב חווה את עליית המחירים השנתית הגדולה ביותר, עלייה של 13.5%.
  • מזרח אנגליה חווה את הצמיחה החודשית הגדולה ביותר, עם עלייה של 0.6%.
  • לונדון ראתה את הגידול השנתי הנמוך ביותר, עם עלייה של 6.3%.
  • בצפון מזרח נרשמה ירידת המחיר החודשית המשמעותית ביותר, עם תנועה של -2.6%.

השוואה לפי מדינות בבריטניה

מדינהמחיר
אנגליה277,000 ליש"ט
וויילס189,000 ליש"ט
סקוטלנד 186,000 ליש"ט
צפון אירלנד 154,000 ליש"ט

מחירי בתים לפי אזורים באנגליה

אזורמחיר ממוצע
לנובמבר 2022
שינוי שנתי ב-%
מאז נובמבר 2021
%שינוי חודשי ב-
מאז אוקטובר 2022
מזרח מידלנדס  253,498 £12.20.2
מזרח אנגליה365,144  £10.20.6
לונדון542,311  £6.30.1
צפון מזרח162,596  £11.6-2.6
צפון מערב221,224 £13.50.4
דרום מזרח402,466  £10-0.5
דרום מערב337,144  £11.8-0.3
מערב מידלנדס256,937  £12.3-0.1
יורקשייר והאמבר212,329  £11.4-0.7
מערב מידלנדס256,937  £12.3-0.1

לונדון מראה בממוצע שמחירי הדירות עלו ב-0.1% מאז אוקטובר 2022. עליית מחירים שנתית של 6.3% לוקחת את ערך הנכס הממוצע ל-542,311 פאונד.

מחירי בתים לפי ערים מרכזיות

נתונים מ- Zopla המספק מידע על מחירי בתים בערים מרכזיות באנגליה:

עירמחיר
לידס221,682 ליש"ט
ברמינגהם

219,070 ליש"ט
לונדון

697,902 ליש"ט
ליברפול

168,077 ליש"ט
מנצ'סטר246,792 ליש"ט

מחירי הבתים עלו בהתמדה בערים אלו, כאשר מנצ’סטר חוותה את שיעור הצמיחה הגבוה ביותר של 5.5% בשנה האחרונה. עם זאת, סבירות היא נושא מרכזי בערים הללו, במיוחד בלונדון שבהן מחירי הדירות הם יותר מכפול מהממוצע הארצי.

מחירי דירות לפי סוג נכס לשנת 2022

סוג הנכס
מחיר
דירת סטודיו157,101 ליש"ט

דירת חדר שינה אחד217,583 ליש"ט

דירת שני חדרי שינה326,034 ליש"ט

דירת שלושה חדרים
499,948 ליש"ט

מחירי הדירות באנגליה עלו בהתמדה, כאשר מזרח אנגליה ודרום מזרח חוו את שיעורי הצמיחה הגבוהים ביותר. עפ”י נתונים מ- Property Reporter. נכון לשנת 2021, המחיר הממוצע לדירת סטודיו בלונדון הוא בסביבות 900 פאונד שכ”ד לחודש. מחיר ממוצע לדירת חדר שינה אחד בלונדון הוא בסביבות 1,200-1,500 פאונד לחודש.

 

מחירי השכירות של דירות ממוצעות 3 חדרים באנגליה

שכר הדירה עבור דירת 3 חדרים (המכונה גם דירת 2 חדרים באנגליה) יכול להשתנות מאוד בהתאם למיקום, גודל ומצב הנכס. באופן כללי, דמי השכירות עבור דירות כאלה יכולים לנוע בין כ-600 ליש”ט ועד למעלה מ-2,500 ליש”ט לחודש, כאשר לונדון היא האזור היקר ביותר. על פי נתונים מאתר הנכסים Zoopla, שכר הדירה החודשי הממוצע לדירת 3 חדרי שינה בלונדון הינו 1,650 פאונד ומעלה. באשר לתשואה, היא תלויה גם במספר גורמים כמו מחיר הרכישה של הנכס והכנסות השכירות שהוא מייצר. התשואה מחושבת בדרך כלל על ידי חלוקת ההכנסה השנתית מדמי שכירות במחיר הרכישה של הנכס וביטויה באחוזים. לדוגמה, אם נכס מייצר הכנסה של 20,000 ליש”ט בשנה ונרכש תמורת 400,000 ליש”ט, התשואה תהיה 5%.

 

אילו מיסים יש על השקעות באנגליה? מס הרכישה על משקיעים - מס בולים

בנוסף, ממשלת אנגליה החליטה על הנחה במס הבולים (מס הרכישה שמשולם על ידי הרוכש) דבר שליבה את המשקיעים לרכוש עוד נכסים. אתם כמובן מוזמנים להיכנס לקישור הממשלתי ולהתעדכן בגובה הנחה ועד איזה תאריך היא תעמוד. החל מחודש אפריל 2021 – ישנה תוספת מס חדשה על תושבים שאינם תושבי אנגליה. רוכשי נדל”ן באנגליה צריכים לשלם ברכישת בית למגורים (לא חל על נכסים מסחריים) תוספת של כ- 2%.  התוספת חלה על כל ‘עסקאות תושבי חוץ’, גם אם מתכוונים לגור בנכס שהם קונים, וללא קשר אם כבר בבעלותם נכס למגורים או לא. כמובן שישנם סוגי מבחנים לבדוק האם ניתן לקבל פטור מהמס הזה במצבים שונים – רצוי לעיין באתר הממשלתי של אנגליה לבחון זאת לעומק.

מס בולים:

מחיר הנכס

גובה המס

עד 500,000 ליש”ט

0

 מ- 500,001 ליש”ט ל- 925,000 ליש”ט

5%

925,001 ליש”ט ל -1.5 מיליון ליש”ט

10%

מעל 1.5 מיליון ליש”ט

12%

באנגליה ליחיד תושב חוץ:

מס רכישה באנגליה שנקרא Stamp duty:

  • עד לסכום של 125,000 פאונד – 0% לתושבי אנגליה – לזרים 2%
  • בין 125,001 – 250,000 פאונד – 2% – לזרים 4%
  • בין 250,001 – 925,000 פאונד – 5% –  לזרים 7%
  •  בין 925,001 – 1,500,000 – 10% – לזרים 9% 
  • על כל סכום מעל 1,500,000 ישולם מס סך 12% – לזרים 14%

ישנה מדרגת מס נוספת גבוה יותר לכאלה המחזיקים כבר נדל”ן באנגליה. בדומה לישראל שבה מוטל מס רכישה על רוכשי דירה שניה. באנגליה מוטל מס דומה על בעלי דירות נוספות (דירה שמחירה מעל 40,000 ליש”ט). כמובן שגם על המס הזה ישנם מבחנים שונים טרם החלתו – ומומלץ לעיין באתר הממשלתי האנגלי.

מיסוי נדל"ן באנגליה מס הכנסה - שיעור מס על הכנסות משכירות 

מס הכנסה על שכירות באנגליה: מס הכנסה באנגליה מחושב מסך כל ההכנסות של אותו נישום. כלומר, גם הכנסה מעבודה נחשבת חלק מתחשיב המס. לכן למשקיע בנדל”ן באנגליה לדירה יחידה ישנם מדרגות קבועות כמו כל תושב אחר באנגליה.  חשוב לומר, שישנם הוצאות שוטפות שניתן לדווח עליהן כהוצאות בדו”ח והן כמובן מופחתות מהכנסה ויכולות להוריד את מדרגות המס. למשל: הוצאות שכר טרחת רו”ח לדיווח שנתי, ביטוח מבנה, שירותים שאתם משלמים לניהול הנכס כמו ניקיון וגינון וכו’. כמובן שישנם הוצאות נוספות ושווה לבחון זאת לעומק.

מדרגות המס

סכום ההכנסה

שיעור מס על הכנסות משכירות

עד 12,570 פאונד

0%

 מעל12,571  – 50,270 פאונד

20%

 מעל 50,271 פאונד – 150,000 פאונד

40%

מעל 150,000 פאונד

45%

מס רווח הון על נדל”ן באנגליה ליחיד תושב חוץ: 18% או 28% בהתאם לגובה רווח ההון באותה שנה.

אז האם כדאי לקנות דירה באנגליה?

אנגליה ככל הנראה תמשיך להיות מקור משיכה מכל העולם לתיירים, סטודנטים ואזרחים זרים שמעוניינים ללמוד, לטייל ולהשקיע נדל”ן באנגליה. המחירים באנגליה עפ”י כל הניתוחים שראינו מראים כי המגמה היא להמשך עליית מחירים. אנחנו כמובן ממליצים לבדוק כל פרויקט לעומק ולבחון את הגנות שניתנות לנו ברכישה. לא אחת נשמעו כבר סיפורים על עקיצות בנדל”ן באנגליה כאשר משקיעים תמימים שלא בדקו עם עורך דין שהם שכרו או אפילו עם כמה מלווים שונים את העסקאות שמוצעות להם. היתרון בהשקעות נדלן באנגליה הוא כמובן השפה וגם נעוץ בכך שישנם מקורות רבים למצוא מידע מקיף על כל השקעה שתרצו לבצע, אל תתעצלו ועשו זאת. השקעה באנגליה נחשבת יחסית בטוחה לאור מערכת החוק המתקדמת, אולם רצוי לעשות זאת עם מומחים שמכירים את השוק ועובדים בו לפחות מספר שנים.

השאירו פרטים:

ורועי פרידמן יחזור אליכם בהקדם האפשרי.

השאירו פרטים:

ואופיר הררי יחזור אליכם בהקדם האפשרי.

השאירו פרטים:

ואבירם בן שמואל יחזור אליכם בהקדם האפשרי.

השאירו פרטים:

ורו”ח נדב ימין יחזור אליכם בהקדם האפשרי.

השאירו פרטים:

ורו”ח אליהו פריד יחזור אליכם בהקדם האפשרי.