השקעות נדל”ן בחו”ל

נדלניר

חברת ליווי משקיעים
10
נדלניר - השקעות נדל"ן בארצות הברית

נדלניר

חברת ליווי משקיעים

ערי השקעה: קליבלנד

החל מ-100,000 $

חוות דעת

צוות רנקו מקבל את חוות הדעת טלפונית באמצעות פניה ישירה. חלקם ישמחו שתתקשרו אליהם.

אני והשותף שלי עובדים שנינו בהייטק ורצינו ליצור מקור הכנסה פאסיבי. אחרי בדיקה בתחום המניות החלטנו שאנחנו רוצים להיכנס לתחום הנדל”ן בארה”ב, ושאנחנו הולכים לקנות שם בית. בחרנו בניר משתי סיבות, הראשונה שרצינו מישהו שיחזיק לנו את היד בתהליך הרכישה והסיבה שניה היא בשביל לקדם אותנו מבחינת ידע בתחום. הרגשנו שאם היינו מתחילים את תהליך ההשקעה לבד היינו יכולים לעשות את זה בעזרת קורס שעוסק בנדל”ן בארה”ב. תכלס להשקיע עם ניר זה אומר על ללכת על השקעה עם משהו שיהיה אקטיבי ויעשה הרבה בישבילנו בהשקעה הזו, ובגלל זה הלכנו איתו.

השותף שלי משה מצא את ניר. אני משער שדרך חברים או קבוצה בפייסבוק אני לא בטוח.

עשינו את הסגירה באיזור יוני. ניר עזר לנו לפתוח LLC וכמובן גם בכל השלבים לאחר מכן. הייחודיות שלו שאני הרגשתי שהוא לא עושה הכל לבד. אומנם הנכסים יהיו על השם שלך אבל אתה צריך לקבל את ההחלטות בסופו של דבר. אתה רואה את הבית אתה רואה הדו”ח אינספקשן, אתה צריך לקבל החלטות בכל שלב בדרך – אם להמשיך או לא. הוא כמובן הסביר לנו על כל שלב בתהליך, אבל באמת שהרגשנו שזה לימד אותנו וזה עזר לנו להמשיך הלאה.  

חודשים אחרי הרכישה טסתי לארצות הברית במסגרת העבודה. אחרי נסיעת העבודה שהייתה בבוסטון טסתי לקליבלנד לראות את הנכס. הבית היה בסוף תקופת השיפוץ אז ממש יכולתי להיכנס ולראות את הכל מפנים.  לאורך התקופה ניר שלח תמונות מלפני השיפוץ, בעצם קיבלנו עדכונים על בסיס כמעט שבועי עם תמונות וסרטונים ובנסיעה יכולתי לראות את זה ממש בלייב וזה היה ממש מגניב.

ניר מאוד רספונסיבי, הסכום שהוא העריך שנקבל מהשכירות היה מדויק למציאות. אני חייב להוסיף שבזכות הידע שקיבלנו ממנו קנינו עוד נכס לבד.  התהליך עם ניר פתח לנו את התיאבון ואת האופציה לרכוש עוד נדל”ן בארה”ב. באמת הבנו איך עושים את זה, כמובן שאנחנו עוד לוקחים קורסים בנדל”ן בארה”ב כדי להמשיך להתמקצע.

טיב השירות
10
שקיפות
10
עמידה בלוח זמנים
10
התשואה ביחס לתשואה שהוערכה
10
10

לניר הגעתי כי חיפשתי להשקיע בנדל”ן בארה”ב. התחלתי לחפש באינטרנט והוא קפץ לי ביוטיוב והתחלתי לעקוב אחרי הערוץ שלו. לאט לאט עקבתי אחריו גם באתר שלו בבלוגים וכל המידע שהוא מפרסם. ראיתי גם את הפרויקטים שהוא עשה לפני עם משקיעים אחרים. לאחר מכן יצרתי איתו קשר נפגשנו לשיחת ייעוץ ומשם התקדמנו. 

כשהתחלתי לחפש להשקיע בנדל”ן בארה”ב לא ידעתי בדיוק איפה, במהלך החקר שוק שלי גיליתי את ניר. ראיתי שהוא מתמקד באזורים ספציפיים אז התחלתי לחפש לפני שיצרתי איתו קשר באותם אזורים כדי שיהיה לי את הידע. כשהגעתי לייעוץ  אצלו הבנתי מה עומד מאחורי ההחלטה שלו להשקיע דווקא באזורים אלו, יש לי גם ידע בנדל”ן בארץ אז באתי מוכן. 

בייעוץ הוא הסביר הכל. הוא בן אדם מאוד מסודר הוא גם היה לפני זה מהנדס פרויקטים בחברת טבע אז באמת שהכל מסודר עובד מאוד מקצועי הכל מתועד עם אקסלים. 

התחלתי בנכס ראשון, שמאוד אהבתי את הקטע שהוא לוקח את העמלה של השירות שלו רק אחרי שהדייר שנכנס משלם את החודש הראשון של השכירות. 

לאחרונה רכשתי דרכו את הנכס השלישי שלי בארה”ב.

היו לי איחורים בפרויקט, נתתי ציון 10 בעמידה בלוח זמנים כיוון שהאיחורים לא היו תלויים בו. הוא גם הסביר מראש שיכול להיות עיכובים שלא תלויים בו. למשל חסר דלת של גרז’ או חלון שלא הגיע. ניר היה מצוין, הוא עדכן שזה קרה, באופן כללי הוא שולח את הסטטוס של הפרויקטים באופן תדיר. 

ניר עושה תוכנית עסקית, הוא לא מבטיח תשואה, הוא גם אומר שהוא לא יודע מה יהיה ערך הנכס שנה לאחר הרכישה , אבל הוא כן יודע להגיע מה המחיר הנוכחי וכמה יעלה בגדול השיפוץ. יש לניר אנשי שטח בארה”ב יש לו פקח פרטי יש פקח עירוני ויש קבלן. ניר עושה scoop of work, מה הולכת להיות העבודה מה השיפוץ מה העלות של כל חלק, מה השכירות הממוצעת באזור ועד עכשיו הוא פגע ממש כמעט בול. 

טיב השירות
10
שקיפות
10
עמידה בלוח זמנים
10
התשואה ביחס לתשואה שהוערכה
10
10

דצמבר 2022

דצמבר 2022

חיפשנו להשקיע בנדל”ן בחו”ל, חיפשתי לעשות את ההשקעה דרך מישהו כי אני לא יותר מדי בקיעה בזה, ואני גם עושה את ההשקעה הזו מרחוק כי אני גרה בישראל. חיפשתי דירוגים בגוגל בדקתי בערוצי יוטיוב ושמעתי פודקאסטים וככה הגעתי לניר. ראיתי את כל הדברים שיש עליו והתוכן שהוא מעלה ליוטיוב ויצרתי איתו קשר.   

 

שדיברנו הוא אמר שהוא מלווה את כל העסקה וגם שהוא גובה את העמלה שלו רק לאחר שהדיירים נכנסים לנכס, מה שהביא לי סוג של רגיעה, כיוון שחששתי מהמצב שאני אקנה ואז אני אצטרך להתחיל לחפש דיירים לבד.

באמת הכל התבצע כמו מה שהוא אמר, וגם התהליך מול הפורטל והדקומנטציה. כל מה ששולחים לנו מה – Management היה מדויק. כל ספק שהיה לי או שאלה הוא היה עונה לי תמיד, גם הוא היה זמין לכל מיני שאלות מוזרות, שבהתחלה זה הצחיק אותי אבל הבנתי שהוא עובד עם השוק של ארצות הברית אז אנחנו הישראלים הרווחנו, למשל חשבון מים שהיה רשום Unpaid, רצינו להבין אם אנחנו אמורים לשלם או לא, בכלל כל הקטע של ארנונה ומים זה קצת שונה מישראל. ניר גם עזר גם בפתיחת חשבון בנק, דברים כאלו שמאוד עוזרים שאתה רוכש את הנכס הראשון שלך. 

 

אני לקחתי אותו גם ברכישה השניה שלי בארה”ב. התחברתי עם ניר בגלל כל מה שהוא נתן והרגשתי שאני במעטפת מלאה לגבי כל צעד שמתבצע: שקיפות מלאה, גם רמת בדיקה של כל ההזדמנויות והכל כל כך מפורט באקסלים מסודרים. בנוסף הצוות שהוא עובד איתו שגם עליהם יש ביקורות טובות, עשו עבודה כזאת יסודית ומעמיקה, לא רבים מגיעים לדבר הזה. 

 

רכשתי נכס לפני חצי שנה, הוא עדיין בקשר גם על דברים קטנים. למשל התקלקל לי מקרר, רציתי לדעת מה קורה כי הוא אמר לי שלפני ההשכרה קנינו חדש, אז הוא עזר לי לטפל בגלל שהיה לי ביטוח למקרר כי הוא היה ממש חדש. הדברים הקטנים האלו הם מאוד חשובים לי, גם הידע שלו, לא משנה מה אני אשאל, יהיו לו תשובות, הוא גם לא אומר מה צריך לעשות אלה נותן את דעתו ונותן לך את ההרגשה להחליט מה שנראה לך לנכון.

 

מבחינת תשואה הוא פגע אחד לאחד, ערך הנכס עלה יותר ממה שהוא העריך, בחירת הנכס מלווה אצלו בהרבה מידע, בחירת הנכס עצמו, המיקום שלו, הפוטנציאל בהשוואה למקומות אחרים, מה פותחים באותו אזור, סוג אוכלוסייה שמשפיעה על תחלופה של שכירויות האם אנשים עוברים לשם בשביל לגור שנים על גבי שנים או משהו יותר דינמי, הוא בקיא בתחום הזה מאוד. 

 

לאחר רכישת הנכס הראשון הייתי איתו בקשר כמעט עד קניית הנכס השני. גם מחוסר ידע שלי וגם לא רציתי לפספס משהוא, למשל היה איזה אינספקשן שהגיע מהעירייה שנתנו קנס לבית. כשניר נותן הערכה הוא אומר איזה שיפוץ הוא אפשרות ואיזה שיפוץ הוא חובה. למשל, אין דבר כזה אצל העירייה שיהיה גדר לא צבועה או מלוכלכת הכל חייב להיות טיפ טופ.

טיב השירות
10
שקיפות
10
עמידה בלוח זמנים
10
התשואה ביחס לתשואה שהוערכה
10
10

דצמבר 2022

דצמבר2022

אני התחלתי להתעניין בנדל”ן בארה”ב, התחלתי לראות כל מיני הדרכות סרטונים ביוטיוב ודיברתי עם כל מיני משקיעים שהכרתי. כשהתחלתי ללמוד את התחום חיפשתי ביוטיוב ולניר יש המון תכנים חינמיים ביוטיוב וזה עשה המון חשק כי זה נתן הרבה ערך. משם החלטתי שאני רוצה להתחיל להשקיע דיברתי עם המשרדים. התלבטנו אם להתחיל מקורס מעשי של נדל”ן או להתחיל מלווי ובסוף התחלנו מלווי כי הבנו שהוא מלווה את התהליך עד שהדייר נכנס, וגם שהוא גובה את העמלה רק לאחר כניסת הדייר לאחר השיפוץ. לאחר ההשקעה לקחתי את הקורס של ניר ועוד קורסים נוספים כדי להעמיק את הידע בתחום הנדל”ן בארה”ב. מאז קניתי עוד שלושה בתים לבד.

כל התהליך היה ממש טוב, הוא מאוד ישר הוא לא מתחייב על דברים שהוא לא יכול לעמוד בהם.  

 

ניר היה מאוד אדיב ומאוד שירותי, הוא גם בן אדם מאוד מסודר. הוא העריך את סך כל הפרויקט הרכישה כולל השיפוץ והמיסים כמעט על הדולר, היה הבדל של כמה מאות דולרים למה שהוא חישב ולמה שיצא בפועל. בהשקעה שלי התשואה על השכירות היא בערך 7% זה די סטנדרד לארה”ב ולאופי ההשקעה שלי, שהיא – single family באזור שנחשב B-C, מעמד פועלים צווארון כחול, אנשים שמרווחים בין 40,000-50,000 דולר בשנה. אזור שמצד אחד יחסית עם תשואה גבוהה, אין שם הייטקיסטים וזה לא אזור יוקרתי, ומצד שני זה לא אזור פשיעה.

טיב השירות
10
שקיפות
10
עמידה בלוח זמנים
10
התשואה ביחס לתשואה שהוערכה
10
10

דצמבר 2022

דצמבר 2022

הגעתי אליו משיטוטים ברשתות ביוטיוב או בפיסבוק אני לא זוכרת. עקבתי אחריו תקופה מסוימת, אהבתי איך שהוא עובד הוא גם מציג ממש את התוכנית של עסקה למשל single family אפשר לראות את כל הנתונים, מה העלות של הנכס, עלות השיפוץ, העמלה שהוא לוקח, כמה ברוטו תקבל, שכר דירה לשנה וכמה נטו, הכל ממש שקוף וזה מאוד מצא חן בעייני.

עבדתי עם עוד חברות לפני זה שעבדו באלבמה אטלנטה וג’ורג’יה אז היה לי ניסיון וידעתי מה לשאול ומה הקטצ’ים. רציתי לגוון את ההשקעות שלי וניר יותר עובד באוהיו קליבלנד אז זה התאים לי.

 

לאחרונה מכרתי בית שקניתי דרכו, לא בגלל שלא הייתי מרוצה, בגלל שאני מממשת את הנכסים ומחכה לירידות הגדולות בנדל”ן, והוא הביא לי לקוח שרצה לקנות עכשיו וענה לי לכל השאלות והיה זמין לי 7\24 והוא לא לקח עמלה על זה שהוא הביא לי את הקונה, הוא באמת בחור מקסים והוגן.

טיב השירות
10
שקיפות
10
עמידה בלוח זמנים
10
התשואה ביחס לתשואה שהוערכה
10
10

יולי 2022

סרטונים

איך להשקיע בנדל"ן נכון ומה צריך לבצע? ניר מנדלניר משיב
מושגים חשובים מעולם הנדל"ן והעסקים | מושגי יסוד מעולם הנדל"ן לשנת 2023 | נדלניר
איך בוחרים איפה כדאי לרכוש דירת להשקעה? למה בחרתי להשקיע באזור בעליית מחירים אבל ללא גידול אוכלוסייה
איך לבנות צוות ספקים מנצח בנדל"ן | איך בוחרים קבלן פקח וחברת ניהול הטובים ביותר | נדלניר
10

הציון משוכלל מ- 5 ביקורות אמיתיות

של משקיעים שעבדו עם נדלניר  

צור קשר

אתם מוזמנים להשאיר פרטים ונדלניר יחזור אליכם בהקדם או ליצור קשר באמצעות הטלפון

 
 
073-8022466
נדלניר - השקעות נדל"ן בארצות הברית
מתחם M, בן ציון גליס 18 פתח תקוה
השאירו פרטים:

ו-נדלניר יחזור אליכם בהקדם האפשרי

מעוניין לדבר עם הלקוחות של ביתא נדל"ן?
מלא בבקשה פרטים ונתאם לך שיחה עם הלקוח שתבחר