השקעות נדל”ן בחו”ל

קוברסי -covercy - העברת כספים לחו"ל בקלות

קוברסי הינה חברת בינלאומית להעברת כספים לחו"ל. החברה מציעה עמלות המרה והעברה נוחות ומשתלמות בהרבה מאלו המוצעות לכם על ידי הבנקים. בקוברסי העמלות שתשלמו גלויות לכם מהתחלה. לא תגלו הפתעות לאחר שסיימתם להמיר ולהעביר את הכסף שלכם ליעד. קוברסי עוסקת בתחום ההייטק ומתמחה בתחום ה-FinTech ו-Proptech.
covercy - קוברסי

פרטי החברה:

שם חברה: קוברסי מסחר טכנולוגי בע"מ (COVERCY LTD)
כתובת: יגאל אלון 94, דרום תל אביב

בכל שנה אלפי משקיעים בנדל”ן בחו”ל (ולא רק הם) בוחרים להשתמש בשירותי העברת הכסף של קוברסי. אם אתם לומדים בחו”ל, מזמינים ציוד יקר, משלמים לספק בחו”ל, קוברסי תוכל לתת לכם מענה משתלם במיוחד בהשוואה לבנקים וחברות אחרות בתחום.

האם להעביר כספים לחו”ל עם קוברסי זול יותר מהבנק? 

כל מי שמעביר כסף לחו”ל יודע שהעמלות שהבנקים גובים הן גבוהות במיוחד. אם זו פעם ראשונה שלכם שאתם מעבירים כסף לחו”ל והשכלתם לחפש מידע בנושא, אז אתם עומדים לחסוך לא מעט כסף באמצעות העברה עם חברה כמו קוברסי.

כשאתם מעבירים כסף דרך הבנקים אתם לרוב משלמים שער חליפין שגבוה מהשער היציג של אותו יום. בנוסף, הבנקים גובים מכם עמלת העברה יקרה ושימו לב שהבנקים גם לעיתים לוקחים עמלה על הכסף שנכנס לכם לחשבון. בסופו של דבר העמלות האלו נוגסות לכם נתח מאוד משמעותי מהכסף שלכם!

אז למה לבחור בקוברסי?

 

1. עמלה נמוכה – העמלות של קוברסי (עמלת ההמרה והעברה) נמוכות משמעותית משל הבנקים.

2. אין עמלות נסתרת – החברה דוגלת בשקיפות מלאה, לאחר שהחלטתם לבצע העברה דרך החברה יוצגו בפניכם כל העמלות שאתם תשלמו בדרך. לא תגלו הפתעות בהמשך, כמו למשל עמלות מיוחדות שנגבו מכם.

3. שירות אישי וליווי מקצועי – לאחר שתפתחו את החשבון בקוברסי אתם תוכלו לקבל עזרה מהחברה בכל בעיה שלא תצוץ. משהו לא מסתדר לכם? צריכים עזרה? אתם יכולים להתקשר לחברה או לשלוח מייל ותקבלו מענה לכל שאלה.

תעודת הביטוח של Covercy מספקת ללקוחותיה ביטחון מרבי מתוקף פעילותה תחת הרגולציה הישראלית וצו איסור הלבנת הון, והן ע”י עמידה בדרישות ה-FCA. כלומר, כל תהליך העברת כספים, קטן כגדול, מאובטח בקפדנות; בנוסף, החברה מבוקרת ביוזמתה על ידי KPMG . פרט נוסף שחשוב לדעת, ל-Covercy ביטוח מסינדיקט הביטוח של חברת Howden.

אילו עמלות נלוות יש לביצוע העברת כסף דרך קוברסי?

 

קוברסי גובה מכם עמלה קבועה הרשומה בעמוד התמחור באתר. בנוסף, ישנה עמלה קטנה הנגזרת משער ההמרה מאותו יום. לאחר שתרשמו באתר של קוברסי תוכלו לקבל השוואה מול הבנקים בישראל ולראות את הפערים בין קוברסי לבנקים.

האם אפשר להעביר כל סכום?

לא. אתם נדרשים להעביר מינימום 14,000 שקל, 3400 יורו או 4000 דולר. מבחינת סכום מקסימום – תוכלו להעביר כל סכום שתרצו. 

איך מבצעים העברת כספים דרך קוברסי?

אחד הדברים הטובים בהעברה עם קוברסי היא הפשטות בהעברת הכסף. התהליך עצמו הוא מאוד פשוט. לפני שמתחילים בכדי לייעל את תהליך פתיחת חשבון, מומלץ להעלות למחשב תמונות של 2 תעודות מזהות (ת.זהות/רישיון/ דרכון), עליהן להיות בצבע, ברורות ובתוקף.  

שלב 1 –  מייל עם בקשה לתשלום

בקשת התשלום נשלחה ממערכת Covercy. ניתנת למציאה בקלות בתיבת הדוא”ל תחת מייל שכותרתו Request Payment.  בתוך המייל יש ללחוץ על כפתור “Create a Transfer”. בעמוד הבא ניתן לראות את הסכום אותו יש להעביר במטבע לבחירתך. יש ללחוץ על כפתור “Get Started”. 

שלב 2 – יצירת משתמש במערכת Covercy 

כעת יש ללחוץ על “Sign-up” ולמלא כתובת דוא”ל וסיסמא. בהעברה הראשונה עליך למלא את פרטייך האישיים. פעולה זו הינה חד פעמית ופרטים אלו יישמרו להעברות הבאות.

 שלב 3 – אישור ההעברה

בסיום השלמת הפרטים במערכת קוברסי, יופיעו על המסך סיכום פרטי ההעברה. על מנת ליצור את ההעברה יש לאשר את הפרטים הללו באמצעות סימון V ב-Check Box ולאחר-מכן הקשה על “Confirm  And Submit”. במקרה בו הפרטים שגויים, זה הזמן לתקנם ע”י חזרה למסכים הקודמים. לבסוף, יש לאשרם במסך האימות כפי שמוסבר מעלה. 

שלב 4 – ביצוע העברה בנקאית 

הגעתם לישורת האחרונה על המסך מופיעים כעת פרטי חשבון הבנק של Covercy. לחשבון זה יש להעביר את הסכום המבוקש במטבע הנדרש. רגע לפני שמסיימים, חשוב להוריד את אישור ההעברה מאתר הבנק או לבקשו מפקיד הבנק. בין היתר, מופיעים באישור זה פרטי חשבון הבנק של הגורם שהעביר את הכסף. 

איך קוברסי מבצעת את העברת הכספים?

קוברסי מחזיקה בחשבונות בכל מדינה שהיא מאפשרת אליה העברת כסף. לאחר שהיא קיבלה מכם את הסכום הנדרש להעברת הכסף היא בעצם מעבירה במדינת היעד את הכסף לחשבון המבוקש על ידכם. בדומה לטרנספר וויז.

מי עומד מאחורי קוברסי?

את החברה הקים היזם דורון כהן. קוברסי מתמחה בהעברת כספים בין מדינות בעלויות נמוכות (יחסית) ובאפשרות לניהול נכסים ופורטל משקיעים דרך הפלטפורמה.

מי הם המתחרים של קוברסי?

קודם כל המתחרים הראשים של קוברסי הן הבנקים בישראל, שככל הנראה גם מבצעים את מרבית העברות הכספים לחו”ל – כנראה בגלל שאנשים תמיד יעדיפו את הנוחות ולא תמיד יבדקו אפשרויות אחרות. בנוסף, ישנן פלטפורמות שניתן לבצע איתן העברות כספים לחו”ל. 

חברה נוספת היא טרנספר וויז (WISE) שמוכרת מאוד ומסוקרת על ידינו.

החיסרון המרכזי שלהם הוא שלא ניתן לשלוח לוויז שקלים (רק מט”ח) אלא רק לקבל שקלים. בעקבות זאת, הרבה אנשים בוחרים להשתמש בשירות של קוברסי להעביר שקלים לחשבון בוויז.

דבר נוסף הוא שקוברסי מחזיקה צוות בישראל שיכול לעזור לכם בעברית כאשר יש בעיה כלשהי. לוויז אתם תצטרכו לפנות לחברה בחו”ל באנגלית. בנוסף, יש כאלה שיתפסו את המערכת של טרנספר וויז קצת יותר מסורבלת משל קוברסי.   

היתרון שהמחירים של טרנספר וויז לפעמים יכולים להיות טובים יותר. גופים  נוספים להעברת כסף לחו”ל שאפשר להשוואת איתם: Paypal (שהיא גם לרוב יקרה יותר) Moneygarm, Remitly Westren Union.

מידע נוסף

 

*הנתונים שנאספו מבוססים על מה שהחברה מפרסמת נכון ליום כתיבת המאמר. חשוב לדעת שהחברה עלולה לבצע שינויים כלשהם והסקירה תהא לא עדכנית לאותם שינויים.

 

צרו איתנו קשר

מתעניינים להשקיע בנדל"ן בחו"ל? השאירו פרטים וקבלו הצעות