השקעות נדל”ן בחו”ל

העברת כסף מישראל לארה"ב

המהפכה הדיגיטלית הופכת את העולם לקטן מתמיד. המגמה הזו משפיעה באופן משמעותי על טווח האפשרויות הזמינות לנו ברמה הפיננסית והעסקית. כיום יותר מתמיד, זקוקים ישראלים לכלי נגיש ומתקדם עבור העברת כסף מישראל לארה"ב. כאן, נסקור כמה מהכלים המומלצים ביותר למטרה זו.
מאת מערכת רנקו | 14.04.23
העברת כסף מישראל לארה"ב

מתי נדרשת העברת כסף מישראל לארה"ב?

ישראלים רבים עושים כיום שימוש בפתרונות דיגיטליים להעברת כסף לחו”ל. שימוש שוטף זה אינו נפוץ רק בקרב חברות גדולות, אלא גם בקרב אנשים פרטיים למגוון רחב של סיבות.

 • העברת כסף לבן משפחה – בין אם מדובר בסיוע קבוע, מתנה חד פעמית או תמיכה כלכלית סביב כל נסיבה כזו או אחרת, ניתן כיום להעביר כספים לבין משפחה המתגורר בארה”ב באמצעים ידידותיים למשתמש ובעמלות נוחות מתמיד.
 • קניית נכס – משקיעים המעוניינים לרכוש נכס נדל”ן בארה”ב נדרשים לעתים קרובות להקים חשבון בנק בארה”ב ולבצע תשלומים במספר פעימות לאורך כל תהליך הרכישה. גם כאן, נדרש פתרון שיאפשר לבצע זאת בנוחות ובמינימום סיבוכים.
 • השקעות בעסקים ובניירות ערך – כלכלתה האיתנה של ארה”ב מהווה אבן שואבת למשקיעים רבים המחפשים אחר הזדמנויות למנף את ההון שלהם. בין אם מדובר בשיתופי פעולה עסקיים, סחר בניירות ערך או כל אפיק כלכלי אחר, פתרון העברת כספים מתאים יכול לעשות את כל ההבדל.
 • תשלום לספקים – בעלי עסקים העובדים מול ספקים בארה”ב מחפשים אחר פתרונות תשלום נוחים שיאפשרו להם לעמוד בהתחייבויות שלהם בקלות.

האפשרויות הנפוצות להעברת כסף מישראל לארה"ב?

המהפכה הדיגיטלית לא פוסחת גם על עולם הפיננסיים וכיום זמינות לא מעט תוכנות חכמות וידידותיות למשתמש המאפשרות לבצע העברה בקליק אחד. אלו כמה מהדרכים הנפוצות ביותר.

Covercy

Covercy היא פלטפורמה דיגיטלית המאפשרת לשלוח כסף לחו”ל בשערי חליפין משתלמים במיוחד על ממשק מאובטח וידידותי למשתמש.

 • יתרון: מהחברות הגדולות והאמינות בשוק, זמן העברה מהיר ורישום נוח.
 • חיסרון: סכום ההעברה המינימלי הוא 4000$, לא מתאימה לסכומים קטנים, צריך להירשם כדי לקבל הצעה.
 • עמלה: 39 ₪ ללא קשר לגובה הסכום + עמלה משער חליפין.

Paypal

מדובר בפלטפורמה הוותיקה ביותר להעברות כספים לחו”ל. גם Paypal פועלת על עיקרון דומה ל-Covercy ומאפשרת לבצע העברות בקליק עם אפליקציה ייעודית או דרך האתר.
להוסיף את זה ביתרון חיסרון

 • יתרון: עמלות שימוש נמוכות יחסית לפתרונות אחרים, ניתן להעביר אפילו דולר אחד.
 • חיסרון: עמלות גבוהות.
 • עמלה: 2.99%

העברה בנקאית

כמובן שתמיד ניתן לבצע העברת כסף מישראל לארה”ב דרך הבנק. כיום, ניתן לבצע העברות לחו”ל באפליקציה או אתר הבנק. כדי לבצע את ההעברה, יהיה עליך לדעת את מספר ה-IBAN של מקבל הכספים ושלך. מספר ה-IBAN (מספר זה”ב) זמין באתר או האפליקציה וניתן לקבלו גם דרך שירות הלקוחות. העברות בנקאיות: סכומי ההעברה המינימליים והמקסימליים באמצעות הבנק תלויים במדיניות המוסד הפיננסי ומשתנים מבנק לבנק. לרוב, הסכומים המינימליים נעים מ-50-100 דולר והסכום המקסימלי עומד על מאות אלפים. העברות בנקאיות נמשכות לרוב 3-5 ימי עסקים וכרוכים בעמלה המשתנה ממוסד למוסד.

 • יתרון: אפיק מוכר ונגיש.
 • חיסרון: העמלות עשויות להיות גבוהות והתהליך איטי ומסורבל
 • עמלה: משתנה ממוסד למוסד, לרוב גבוהה מאשר בפתרונות הדיגיטליים

Western Union

Western Union הוא שירות העברת כספים בינלאומי ותיק המאפשר לשלוח דרך סניפי דואר כספים למעל 200 מדינות ברחבי העולם. יש לפנות אל סניף דואר בו קיימת עמדה של Western Union, לספק את פרטי הזיהוי המתאימים של הנמען ולשלם את העמלות המתאימות. סכום ההעברה המינימלי הוא דולר אחד והמקסימלי משתנה בהתאם למיקום העסקה והיסטוריית העסקאות של המשתמש.

 • יתרון: פתרון נוח למתקשים עם פלטפורמות דיגיטליות.
 • חיסרון: דורש הגעה פיזית לסניף.
 • עמלה: משתנה בהתאם לסכום ההעברה.

כיצד ניתן לעקוב אחר ביצוע העסקה?

רוב התוכנות יספקו לך דיווחים שוטפים ותמיד ניתן לפנות לשירות הלקוחות למידע נוסף במקרה שחלו עיכובים החורגים מעבר לטווח הזמנים שהוגדר.

האם ניתן לבצע המרה של הכספים למטבע המתאים?

Covercy ו-Paypal מאפשרות לבצע המרה מובנית בהעברה עצמה. גם הבנק וסניף ה-Western Union יוכלו לבצע עבורך המרות בשיעורים משתנים. לפני ביצוע ההעברה, חשוב לבחון היטב את שערי החליפין הזמינים לנו בתוכנות השונות ולקבל החלטה מושכלת על פי הפתרון שיציע לנו את השערים המשתלמים ביותר.

העברת כספים לארה"ב אונליין

לפניכם 3 חברות מומלצות להעברת כספים לחו”ל, כנסו לסקירה בהרחבה אודות החברות

טרנספר וויז (Transferwise) לוגו

טרנספרוויז

טרנספר וויז (Transferwise) העברה וקבלת כספים בין מדינות טרסנספר וויז הינה חברה בריטית שהוקמה בשנת

קרא עוד »
צרו איתנו קשר

מתעניינים להשקיע בנדל"ן בחו"ל? השאירו פרטים וקבלו הצעות

*האתר איננו לוקח כל אחריות משפטית על המידע בכתבה ואין לראות בו ייעוץ משפטי ו/או ייעוץ על השקעות נדל”ן כלשהם,או העברות כספים לחו”ל. נדרשת זהירות יתרה בהסתמכות על ידע ונתון המוצג בכתבה. אנו ממליצים בכל מקרה, לפנות לייעוץ מקצועי  על מנת לקבל מידע מקצועי ורלוונטי.

צרו איתנו קשר

מתעניינים להשקיע בנדל"ן בחו"ל? השאירו פרטים וקבלו הצעות