השקעות נדל”ן בחו”ל

איכות הביקורות שלנו

דירוג אנשי המקצוע באתר רנקו מורכב משקלול של כמות ואיכות חוות הדעת. המטרה שלנו ליצור פלטפורמה אמינה ונוחה שתרכז את ההחברות הטובות ביותר בהשקעות בחול.

איך עובד תהליך הסינון  באתר?

 

  • חברה או מלווה השקעות שרוצים להצטרף לאתר נדרשים לעבור תהליך סינון בו אנו עושים בדיקות שונות על מנת לאמת את אמינותם.

  • בשיחה הראשונה שלנו איתם אנו שואלים שאלות שונות על מנת להבין כמה וותק ואיכות יש להם בשוק בו הם עובדים.

  • לאחר התרשמות חיובית שלנו, אנו מבצעים בדיקות נרחבות באינטרנט על מנת למצוא חוות דעת שונות. כיום, בעידן הרשת החברתית ניתן למצוא יחסית במהירות מידע ברשת.

  • בסיום הבדיקות באינטרנט, אנו מבקשים מהם להעביר לנו שמות של לקוחות קודמים וחשבונית על מנת לאמת את הלקוחות.  חברות שלא יכולות לאמת באמצעות חשבונית מעבירות לנו מסמך אחר לאימות. חשוב לומר, שבמידה ולא מועברת חשבונית לאימות או כל מסמך אחר אנו  לא מציינים שהתקבלה חשבונית לאימות.

  • אנו יוצרים קשר עם הלקוחות הקודמים ומבצעים תהליך אימות הכולל שאלות רבות שבהן מהוות את הדירוג של חוות הדעת. המדדים שקובעים את הדירוג הינם: שירות ואדיבות, עמידה בלוחות זמנים, תשואה ושקיפות.

  • מי שלא עומד בציון כללי מעל 9 נגרע מהאתר.

  • כל חברה או מלווה או איש מקצוע שעוסק בנדלן בחול ומופיע באתר נמצא תחת הבקרה שלנו, אנו עושים את מירב המאמצים לבדוק שהוא עובד בצורה ישרה והגונה, אולם אנו תמיד נמליץ לעשות בדיקות נוספות בעזרת עוד/רוח/חוקר/שמאי.

  • כל מלווה השקעות או איש מקצוע באתר נדרש לשלוח תעודה המעידה על המקצוע/רישיון/ תואר שיש לו.

מה מיוחד בחוות הדעת של רנקו?

חוות הדעת שלנו נלקחות טלפונית בלבד. השאלון שהכנו נועד לקבל תמונה רחבה על השקעה של כל משקיע ומשקיע. רוב נותני חוות הדעת רוצים לספר את סיפור ההשקעה שלהם כדי לעזור לאנשים שרוצים להשקיע. 

 

אנחנו שואלים שאלות רבות ונכנסים לכל רובד בעסקה כדי לגלם לכם חוות דעת רצינית שנוגעת בכל נושאי ההשקעה של נותן חוות הדעת. באמצעות חוות הדעת האלו תוכלו להבין טוב יותר איך כל חברה עובדת, תוכלו להבין מה הצדדים החזקים והחלשים שלה. אנו מתמקדים כל הזמן בלהגדיל את חוות הדעת, כדי לייצר פלטפורמה רחבה עם המון סיפורי השקעה שונים ומגוונים.

 

במידה ואתם מעוניינים תוכלו גם לדבר עם נותני חוות הדעת.