השקעות נדל”ן בחו”ל

NIO - נדב עידה

חברה להשקעות נדל"ן
9.96

ערי השקעה: בודפשט

הסמכות: תואר ראשון במשפטים

החל מ-60,000 $

Nio - נדב עידה

חברה להשקעות נדל"ן

חוות דעת

צוות רנקו מקבל את חוות הדעת טלפונית באמצעות פניה ישירה. חלקם ישמחו שתתקשרו אליהם.

כל המערכת היחסים איתם היא נפלאה. עבדתי עם נדב והבן אדם מקצוען, משרה אווירת אמון יוצא מגדר הרגיל, הכל מתנהל ללא בגים, מערכת יחסית אמינה, פתוחה ושקופה. אין הפתעות באמת אין דבר רע להגיד.

אנחנו חיפשנו דירות להשקעה והוא שלח לנו תקציר על כל דירה ואמר את חוות דעתו לגבי הנכסים. הוא העריך את המחיר הראלי לדעתו לכל נכס. אנחנו הינו צריכים ללכת לשגרירות בשביל לתת לו ייפוי כוח לעשות את העסקאות. הוא היה פה בארץ והעברנו את כל הכסף וחתמנו על מה שהיה צריך. הוא דאג לשיפוץ ולכל הריהוט של הדירה. הוא הביא מעצבת והוא שלח לנו סקיצות ואנחנו בחרנו את מה שרצינו.

התשואה מבחינתנו מושפעת מהמכירה של הנכס. אנחנו בערך שנה וקצת משכירים אותו. אין הפתעה בדמי השכירות אנחנו מקבלים בערך מה שחשבנו שנקבל. אנחנו בונים יותר על המכירה והמכירה עוד לא קרתה. אנחנו מרגישים שהכל לטובה, המצב גרוע בעולם בגלל הקורונה והדירה שלנו מושכרת והשוכרת מאוד מרוצה מהשירות של נדב.

אני השקעתי עם חבר של הבן שלי. הבן שלי פגש איזה 2 חבר’ה אחרים ואני מתחבר לאנשים שמדברים אמינות, זאת השקעה ראשונה שלי בנדל”ן בחו”ל. ברגע שהוא נפגש עם נדב הוא אמר לי שנלך איתו. הייתה שיחת טלפון והשיחה הייתה כל כך טובה. הבן אדם משדר אמינות. הוא מסביר את הדברים בצורה אובייקטיבית וצנועה. בחור מאוד לא יהיר ולא אני ואני. אצלי זה ממש עובד. וזה גם הוכיח את עצמו בסופו של דבר.

זה היה ניסיון ראשון וניסיון מוצלח ואני בשמחה ישקע בעוד דירה. פגשתי עוד זוג שבאו להשקיע שזו הייתה השקעה שניה שלהם אצלו. התחלנו לדבר עליו והשבחים שהם העריפו רק חיזקו לי את התרשמות שלי. הייתה עליו כתבה מאוד אוהדת לגבי החברה. אני סה”כ בהתקשרות איתם איזה שנתיים פלוס.

טיב השירות
10
שקיפות
10
עמידה בלוח זמנים
10
התשואה בפועל ביחס לתשואה שהוערכה
10
10

הם מאוד מקצוענים, יש להם יתרון ייחודי על רוב החברות בגלל שהם נמצאים וחיים שם. אתה מרגיש את זה בעיקר בידע שלהם. הם למשל מוצאים השקעות טובות ונכונות, הם נושמים את בודפשט. רוב האנשים שאומרים לך בוא תשקיע הם בארץ ויש להם איזה נקודת קצה בחו”ל שהם משתמשים בה כמו מתווכים וגורמים שלישים.

 

החבר’ה האלה מחפשים ומוצאים דברים מעניינים והם מאוד זמינים, הם וואן סטופ שופ לכל מה שצריך, הליווי בתהליך מקצה לקצה. הליווי כולל את החיפוש, קניה, שיפוץ, וניהול של הנכס ומכירתו בסוף.

זה מאוד עוזר למי שרוצה לקנות בחו”ל והוא לא רוצה להתעסק עם הדבר הזה. התמונה שהם הציגו בתוכנית העסקית מאוד דומה למציאות הם לא מבטיחים הבטחות, הם לא מציירים לך תמונה שהכל וורד. עשיתי איתם כבר כמה עסקאות וכל מה שעשיתי עמד בול במה שהם אמרו. הסטנדרט של השיפוץ שלהם מאוד גבוה. כמובן שלא הכל תלוי בהם. יש דברים שאתה תלוי ברשויות או קבלנים. אבל אני חושב שהרמה מאוד גבוה. לא הייתה סטייה מעבר לסטיית תקן.

 

בדרך כלל הערכה שלהם מאוד פסימית בכוונה. בכל העסקאות הייתי מעבר למה שחתמתי איתם. התשואה הרבה יותר גבוה ממה שחתמתי בתחילת הדרך.

אני יחסית משקיע המון בחו”ל אז יש לי ניסיון עם עוד חברות שאני עובד איתם. אני חושב שזה שהם חיים במקום שהרוב לא חיים במקום נותן להם הרבה ערך, יש להם ווליו משמעותי. העסקאות שהם מוצאים בדרך כלל אלו עסקאות מתחת למחיר השוק. שאתה בא להשקיע תמיד מבטיחים לך המון הבטחות שבסוף לא קורות. בסוף אתה מקבל פחות ממה שאמרו לך בהתחלה ואצלם זה לא ככה.

 

עשינו עשרות השקעות עם נדב ותמיד הייתה הצלחה. תמיד במרכז העיר. תמיד הוא משביח את הדירות מדהים. הבאתי המון חברים לנדב. אני חושב שאחד הפחדים בחו”ל זה מול מי אתה עושה את העסקים. עם נדב אתה יודע שאתה עובד עם מקצוען. אני פונה לאנשים שאני מכיר דרך חברים אישים. לא הגעתי אליו דרך פרסום, הגעתי דרך חברים.

טיב השירות
10
שקיפות
10
עמידה בלוח זמנים
9
התשואה בפועל ביחס לתשואה שהוערכה
10
9.75

לנדב הגענו דרך זוג חברים שהשקיע אצלו שסיפרו לנו על התהליך. זאת הייתה תקופה שהתלבטנו אם לקנות בארץ ולקחת משכנתא או לבדוק אופציה בחו”ל. כמו הרבה אחרים שמפחדים לעשות את הצעד הזה בגלל המרחק כי אתה לא יכול לטפל בנכס בעצמך באופן שוטף אז חשבנו על חברות ישראליות שעושות את זה. יש כל מיני חברות ולא ידענו במי לבחור. הרגשה  עם נדב הייתה אחרת לגמרי. כבר ידענו קצת על החברה  בגלל החברים. נפגשנו בארץ לפגישה עסקית כדי להבין יותר מה עומד מאחורי ההשקעה.

 

קיבלנו ליווי שוטף לכל מה שצריך. אנחנו סומכים עליו בעיניים עצומות וזה כבר נהיה עניין מעבר לעסקי, אנחנו כבר ממש חברים טובים. בגדול אנחנו יש לנו תחושה של ביטחון מלא מה לעשות ומה שצריך לעשות כדי לסגור עסקה. בכל שלב הוא עדכן אותנו במה שצריך לקרות, בעיות עם המוכר וכל דבר שקשור. באמת בקטע הזה מגיע לו שאפו גדול, אני מרוצה מהמהלך הזה.

אם היה אפשר לתת יותר מ-10 בשירות אז הייתי נותן, אני עובד בסוכנות שירות בעולם הביטוח ואני נוגע בעולם השירות ואני 6 שנים במקצוע ואני לא סתם אומר את זה מגיע לו יותר מ-10.

 

מהרגע שנתנו את ברכת הדרך וסגרנו תקציב שלנו והתחלנו פעולה לסגירת הנכס הכל קורה תוך חודשים בודדים, ממש תיקתק את הכל. כל דבר יש גיבוי גם הדוחות שלו בעברית שתהיה לנו גישה נוחה. לנו אישית לא היו עיכובים וגם שהמוכר עשה בעיות שאנחנו רצינו לסגור על איזה סוג של חוזה שהשוכר יישאר בדירה, נדב פתר לנו את כל הבעיות עד שהנושא נפתר עם המוכר. הוא נתן לנו תמיד תשובות מראש ולעניין.

 כל הנתונים חשופים וידענו מה משולם כל רבעון מבחינת הוצאות. אנחנו מקבלים את הדוחות באמצעות רו”ח עד היום.

 

אנחנו השקענו בגלל שהתשואה בחו”ל גבוה ביחס להשקעה “נמוכה” וזה מה שגרם לנו להשקיע ספציפית בלי קשר לנדב. אנחנו רצינו נכס להשקעה עם תשואה נורמלית בטווח ארוך שיהיה לנו הכנסה מהצד. התשואה יחסית קרובה למה שהוצג לנו בהתחלה.

 

החברה שלהם זה שירות ומקצועניות ברמה הגבוה ביותר, מבחינתי שאני מדבר על מקצועיות זה יכול להיות נתונים, דירות שהם מפרסמים והמלצות שיש להם. השירות ללקוח כולל שקיפות ועזרה ואמיתות להגיד תמיד את האמת בפנים עם נכס ספציפי לא מתאים ואני לא חושב שזה משהו רגיל. לא מעניין אותו רק הכסף אכפת לו מהלקוח שלו הוא מתאים את העזרה שלו לפי מה שאנחנו צריכים במיוחד בגלל שהוא גר שם. לא חיפשנו לשים את הכסף ולסיים את העסקה. חיפשנו מישהו שילווה אותנו וזה הסיבה שבחרנו בו ולא בחרנו חברה אחרת. היה מאוד קל לחקור באינטרנט איזה חברות יש בבודפשט ואז לעשות השוואת מחירים.

לא עשיתי בדיקה על חברה אחרת כי קיבלתי תחושה ממש טובה מנדב. ראיתי את הרצינות והתמדה והרצון להתחבר אלינו ולא רק למכור לנו. קניתי נכס על פי תמונות שאפילו לא טסתי לשם. כל כך סמכנו עליו אז סגרנו מרחוק.

לדבר זה מאוד קל למי שטוב בזה. עשינו סקר שוק לגבי בודפשט לפני שהשקענו והוא נותן לנו רקע איזה משרדים הוא עובד איתם בבודפשט והוא נתן לנו את כל המיידעים על החברה וסרטונים וכל מיני דירות שהם שיפצו אותם ואיפה הליווי שלו נכנס. אנחנו דיברנו עם מכרים שהשקיעו והתייעצנו איתם כי הם כבר שנים רצים יחד. שמענו הרבה המלצות של אנשים עליו.

 

חבר’ה שעשו את עסקת חייהם עם נדב. זה מה שסגר לי את הפינה שידעתי  שזה בן האדם שאני רוצה ללכת איתו.  

טיב השירות
10
שקיפות
10
עמידה בלוח זמנים
10
התשואה בפועל ביחס לתשואה שהוערכה
10
10

תלונות לא תשמע מימני.

אני משקיע אצל נדב 4 שנים. השקענו בגלל אשתי שיש לה אזרחות הונגרית אז התעניינו בבודפשט. התחלתנו לעשות הרבה פגישות עם חברות שונות ואז חבר מהצבא שהוא הגיס של נדב חיבר אותי אליו. אנחנו כבר אחרי 5 עסקאות שעשינו שם. עשינו פילפים של קניה ומכירה ואפילו פתחנו גם ביחד עם עוד 3 משקיעים קרן השקעות שקונה נדל”ן שם.

 

נדב מלווה אותי ואת המשפחה שלי וגם את חברים שלי. הוא מאוד שונה מחברות אחרות בתחום הכל מרגיש מאוד אישי. הוא בן אדם מאוד פתוח שמשדר אמינות ונותן דגש על שקיפות. הוא משאיר אותך מחובר לנכס מבלי להיות בנכס וזה מה שטוב אצלו. בלי שום קשר העבודה בשטח שהוא עושה היא מאוד טובה. בסוף נדל”ן אפשר לקנות בכל מקום בעולם. את העסקאות שלנו קנינו מתחת למחיר השוק, שיפצנו והוצאנו למכירה מעל מחיר השוק. אתה ממצה את כל הנקודות שקשורות להשקעה.

מה שטוב בו שהוא תמיד מחמיר. אתה זורם עם ההחמרה וזו שיטה שאני אוהב. הערכות שלו פסימיות ואז כייף לדעת שאתה מקבל יותר, לדעתי זו גישה נכונה. הוא נותן הערכה על תשואה הכי מינימלית ואתה מגיע לתשואות הרבה יותר גבוהות ממה שבדרך כלל. בפועל הוא מקסמם את התשואה והיא מעל מה שציפית. בלי שום קשר השוק בבודפשט נותן תשואה יחסית סולידית אבל דווקא עליית ערך הנכסים היא משהו שאתה הכי מרוויח מימנו. לדעתי זה פחות שוק לשכירות ארוכת טווח. אבל מי שמחפש עליות נכס זה המקום.

 

הייתה לי הכירות אחרת עם מישהו אחר. אשתי מהסוג שלא מאמין לאנשים ואם היא אמרה שנדב זה בן אדם אמין אז סמכתי עליה. בגדול מה שמיוחד אצלו זאת השקיפות שלו. טסנו ונפגשנו עם כל מיני חברות וראיתי שם נכסים שמשווקים במחיר גבוה יותר ממה שנדב הציג לי כי הם לא ציפו שהמשקיע יבוא למקום לראות. יש חברות שגוזרות קופון משני הצדדים. נדב אמר לי בוא נלך לראות בעצמנו וראינו מחירים אחרים.

טיב השירות
10
שקיפות
10
עמידה בלוח זמנים
10
התשואה בפועל ביחס לתשואה שהוערכה
10
10

אני די בשלב התחלתי, לא מזמן נכנסתי להשקעה. מאוד התרשמתי מאנשים ומהנכסים שהציגו השירות שלהם בינתיים מעולה, הזמינות הכי גבוה שיש, מבחינתי לפחות.

השקעה שלי זאת קרן של השקעות נדל”ן יזמיות. ובעצם הקרן מעבירה כסף.

עדין לא קיבלנו דיווחים. אבל אנחנו מקבלים כל הזמן עדכונים על הנכסים ותמונות שמה קורה כרגע.

מבחינת תשואה זה באמת שלב מוקדם יקח זמן להשביח את הנכסים, אם זה בהשכרה או בפליפ.

לי חשוב לומר שקודם כל שאתה עושה השקעות בחו”ל הכי חשוב זה להכיר את האנשים. אני מכיר את נדב ומאוד רציתי להשקיע איתו. בדקתי חברות אחרות בארה”ב אבל לא בדקתי לעומק בטח לא כמו שבררתי כאן.

ידעתי שאני רוצה לעשות השקעות בחו”ל, אני בעצמי מנהל השקעות בשוק ההון. כל הנתונים אם הם לא היו תאומים לא הייתי הולך לזה בעיניים עצומות. זאת הייתה החלטה מושכלת. בגלל שאני מגיע מעולם ההשקעות השילוב של הדברים היה אטרקטיבי מבחינתי.

טיב השירות
10
שקיפות
10
עמידה בלוח זמנים
10
טרם התקבלה תשואה
9
10

נדב מקצוען שאין מילים להגיד.. גם מבחינת מקצועית גם מבחינת ארגונית החוויה מאוד טובה. השקעתי לפני כחצי שנה ואני מקבלת דיווחים אישים כל שבוע שבועיים. אני מקבלת תמונות ומידע על כל שאלה וכל דבר שיש לי אני מקבלת מענה מידי, זה מאוד נעים לעבוד איתם.

 

דווקא הקורונה להשקעה הספציפית הזאת עשתה רק טוב כי יש יותר הזדמנויות של קניה ומכירה. בהשקעה הספציפית הזאת אני רואה תנופה. אני משקיעה רק חצי שנה וזה יחסית קצר ולא הביטחו לי איזה תשואה. הדירות נרכשו במחיר יותר נמוך ונמכרו במחיר יותר גבוה. כל המידע שקיבלתי מהחברה בהתחלה יצא נכון, כל ההפתעות רק לטובה.

 

השקעה שלי היא דרך קרן שהם פתחו. הרושם המקצועי שהם יצרו כל כך שונה משאר החברות האחרות שדיברתי איתם שהן מבטיחות לך תשואות שזה למשל משהו אני מאוד מתרחקת מימנו. התחושה איתם היא שיש ליווי אישי. אתה מקבל את האמת העובדתית ולא כחלק מהליך מכירה. בדקתי עם עוד חברות ישראליות שמשקיעות בבודפשט ובחרתי אותם. הגעתי אליהם דרך מכרה אישית שמכירה אותי ואת נדב.

טיב השירות
10
שקיפות
10
עמידה בלוח זמנים
10
התשואה בפועל ביחס לתשואה שהוערכה
10
10

אודות Nio

עסקאות נדל“ן עשויות להיות מאתגרות ויקרות ללא ידע מקדים על השוק והרגולציה, במקרה שהחברה המלווה לא נמצאת פיזית במדינת היעד, אינה שולטת בשפה המקומית וללא הבנה משפטית וחשבונאית בתהליך הגילוי הנאות ובדיקת הכדאיות הכלכלית של העסקה.

 

• אנו מלווים ומבצעים עבורכם (ובשיתוף פעולה מלא איתכם) את כל שלבי איתור וניתוח כדאיות הנכס, רכישתו, השבחתו, ניהולו ומכירתו.

• מנהלים ומלווים את המשקיע בפן המשפטי והמיסויי מול הרשויות השונות וכן המוכרים, הקונים
והשוכרים.
• עורכי דין ישראלים והונגרים ילווו אתכם מפעולת ההשקעה הראשונה ועד העברת הבעלות בנכס בטאבו ההונגרי על שמכם.
• תכנון וניהול השבחת הנכסים ע“י אדריכלים ומעצבי פנים ממחלקת הפיתוח שלנו, וכן ביצוע פיקוח קפדני על עובדי השיפוצים.
• ניהול הנכסים עבור המשקיע: איכלוס והתנהלות מול שוכרים חדשים לרבות הכנת הסכמי השכירות, גביית דמי השכירות, פיקוח ושמירה על טיב הנכס והעברת התקבולים לחשבון המשקיע.
• קבלת גישה לפלטפורמת החברה בה תוכלו להתעדכן (אונליין) לגבי ביצועיי הנכס וכמובן לפנות אלינו בכל שאלה 24/7.

 

9.96

הציון משוכלל מ-7 ביקורות

של משקיעים שעבדו עם ניו

 

איש קשר

אתם מוזמנים להשאיר פרטים וניו יחזרו אליכם בהקדם או ליצור קשר באמצעות הטלפון

 
 
073-8020072
החרושת 9, רמת השרון
השאירו פרטים:

וניו יחזרו אליכם בהקדם האפשרי.

מעוניין לדבר עם הלקוחות של ניו?
מלא בבקשה פרטים ונתאם לך שיחה עם הלקוח שתבחר