השקעות נדל”ן בחו”ל

AK-BCN

חברה להשקעות נדל"ן
9.9
יזמות והשקעות נדל"ן בספרד, ברצלונה. אסף קירמאייר AK-BCN

AK-BCN

חברת להשקעות נדל"ן

ערי השקעה: ברצלונה

החל מ-120,000 €

אודות AK-BCN

AK-BCN היא חברה דינמית להשקעות נדל”ן, ליזמות ולניהול נכסים. החברה הוקמה לפני 20 שנה ע”י אסף קירמאייר, והתחילה כעסק קטן של טיפול בדירות תיירותיות ודירות עם רשיון תיירות. במהלך השנים הצטרף לאסף יובל כובש והם פתחו יחד את Sosa Group הספרדית. AK-BCN הפכה לחברת הבת שלה. כיום, החברה שיושבת בברצלונה, מתמחה בכל תחומי הנדל”ן ומספקת פתרונות למשקיעים גדולים או קטנים, לשוכרים, לרוכשים ולמוכרי נכסים.
פעילות החברה:
– ניהול נכסים – החברה מנהלת יותר מ 100 נכסים בברצלונה
– פיתוח פרויקטים עצמאיים בתחום הנדל”ן ומציאת הזדמנויות השקעה
– שירות למשקיעים זרים במציאת השקעות אטרקטיביות (הן ברמות השקעה קטנות והן בגדולות)
– ליווי מלא וייעוץ בתהליך רכישת דירה למגורים בברצלונה
– שירות מיוחד לקהל הישראלי באמצעות דסק ייעודי למשקיעים או רוכשי דירה מישראל
– שירותי תיווך: מכירת נכסים והשכרת דירות
– ניהול פרויקטים של שיפוץ והשבחת נכסים
 
כמו כן, החברה עורכת סיורי נדל”ן בברצלונה על פי דרישה.
9.9

הציון משוכלל מ- 5 ביקורות אמיתיות

של משקיעים שעבדו עם AK-BCN

 

חוות דעת

צוות רנקו מקבל את חוות הדעת טלפונית באמצעות פניה ישירה. חלקם ישמחו שתתקשרו אליהם.

יוני 2023

רציתי להשקיע בנדל”ן בספרד והגעתי לחברת AK BCN דרך בירור שערכתי באינטרנט. לאחר הבירור הראשוני נפגשתי עם החברה והתרשמתי מאוד באופן אישי. העלות של הליווי נראתה לי סבירה ואהבתי את זה שהם נותנים מענה להכל מהכל כולל תחזוקה של הדירה לאחר הרכישה.

השירות לאורך כל הדרך היה מעולה, הם היו זמינים תמיד לכל דבר ועניין. הם הנחו אותי בכל שלב עד שמצאנו את הנכס המתאים ביותר עבורי.

בשלב החיפוש הגעתי לביקור בספרד שבו הקדישו לי תשומת לב רבה. כשהם מצאנו את הנכס עבורי הייתי בארץ והם שלחו לי פרטים ותמונות של הנכס. לאורך כל התהליך הם היו מאוד שקופים. הכל היה מקצועי ונעים.

היו כל מיני פרוצדורות שלא תלויות בהם שקצת התעכבו מול הרשויות, אך הם מבחינתם עשו את מה שתלוי בהם בזמן וניסו לזרז ככל הניתן את הטיפול. 

כיום הדירה מושכרת ואני מרוצה מהתשואה. ההרגשה היא שהם עושים את המקסימום. אם אפשר היה להגיע ליותר הם היו עושים את זה. אני ממש ממליץ בחום מכל הבחינות לכל מי שמחפש איפה להשקיע. 

טיב השירות
10
שקיפות
10
עמידה בלוח זמנים
10
התשואה ביחס לתשואה שהוערכה
10
10

יוני 2023

יוני 2023

הייתי מאוד מרוצה מהרכישה של הנכס בספרד דרך חברת AK BCN. הייתה לי אחלה חוויה והחלטתי להמשיך איתם לרכישה דירה נוספת. שאתה משקיע בנדל”ן בחו”ל אתה רוצה לדעת מה קורה כי אתה לא נמצא שם. קיבלתי מהם דיווחים לפרטי פרטים על כל מה שקורה ועל קצב ההתקדמות. עודכנתי על כל שינוי וקיבלתי הסבר למה יש עיכובים. קיבלתי סרטונים ותמונות מהשטח. הרמה של התקשורת מולם הייתה מאוד גבוהה. 

לאורך ההשקעה איתם הייתה עמידה מלאה בלוחות זמנים, בקורונה הכל התעכב קצת אבל בשל דברים שלא תלויים בחברה. היו עיכובים באספקת החומרים והעובדים שלא יכלו לעבוד בחלק מהזמן. אבל הם דאגו וטיפלו ומצאו חלופות בזמן הסביר. הם הוכיחו את עצמם גם בעיתות משבר. 

עשיתי איתם עסקה אחת, הרווחתי וכעת אני נכנס איתם לעוד השקעה כי אני ממש מרוצה. בחירת הנכסים הייתה כל כך טובה. קניתי נכס במיקום טוב, עשיתי לו שיפוץ, השיפוץ שנעשה היה ברמה מאוד גבוהה, לא ראיתי דבר כזה, זה היה מעבר לכל הציפיות. לאחר השיפוץ הנכס נמכר בקלות בסכום שתכננו, זה מדהים בעיני. הייתה לי חוויה טובה, ממליץ למי שמחפש השקעה. 

טיב השירות
10
שקיפות
10
עמידה בלוח זמנים
10
התשואה ביחס לתשואה שהוערכה
10
10

יוני 2023

יוני 2023

הגעתי לחברה דרך האתר שלהם ומאוד התרשמתי מהחברה. אסף בחור על הכיפאק, יודע מה הישראלים צריכים. קניתי שם בניין של 8 דירות במצב לא משהו, הם עזרו לי בתהליך של שיפוץ הבניין ולאחר מכן עזרו לי למכור אותו ברווח. התשואה מהמכירה הייתה מעולה, אמנם פחות ממה שציפיתי אבל בהחלט עמד בהערכות. יש לציין שהבניין נמכר במהלך תקופת הקורנה. 

כל ההתנהלות מולם הייתה מאוד נוחה ונעימה. השירות זמין, התנהלנו באמצעות הווטסאפ, טלפונים והיו גם נסיעות לשם. החברה מאוד ביתית ובכל בעיה שעלתה לאורך הדרך הם דאגו וסייעו. זה לא כמו חברה גדולה שהולכים בה לאיבוד.

הם מקצוענים, נמצאים בשטח, מכירים את השטח ויודעים הכל על כל בניין בברצלונה. זה מורגש ונתן לי כמשקיע שקט נפשי בהשקעה איתם. 

אני מאוד ממליץ לכל מי שמחפש השקעה, מדובר במדינה עם כלכלה יציבה והחברה מאוד אמינה. 

טיב השירות
10
שקיפות
10
עמידה בלוח זמנים
10
התשואה ביחס לתשואה שהוערכה
10
10

יוני 2023

יוני 2023

הגעתי לחברת AK BCN דרך מכרים שהמליצו לי עליהם. החברה הינה חברה מאוד מקצועית וההתנהלות מולם הייתה נוחה ולרוב זמינה. אמינות היא הבסיס לכל השקעת נדל”ן בחו”ל ובקטע הזה לחלוטין אפשר לסמוך על החברה.

הם ליווי אותי לכל אורך תהליך הרכישה של הדירה. הם חיברו אותנו לאנשי מקצוע שלהם לצורך השיפוץ וניהלו את השיפוץ עבורי באופן מלא. כיום הדירה מושכרת כבר 4 שנים ואני מקבלת שכירות באופן שוטף. ציפיתי לקצת יותר מבחינת התשואה, התחזית שלהם לגבי התשואה הייתה נכונה, זה לא שהם הבטיחו משהו שלא קיבלתי. אני חושבת שצריך לדעת ולהבין מראש את עניין המיסוי בהשקעה בחו”ל ולקחת אותו בחשבון.

טיב השירות
9
שקיפות
10
עמידה בלוח זמנים
10
התשואה ביחס לתשואה שהוערכה
9
9.5

יוני 2023

יוני 2023

רכשתי 2 דירות לפני 12 שנים דרך סוכן ישראלי. זמן קצר לאחר מכן עברתי לעבוד עם אסף ויובל מחברת  AK-BCN. לאחר ניסיון פחות טוב מול החברה הקודמת, העברתי להם את הטיפול בשיפוץ, השכרה ותחזוקה של הדירות. 

 

הם דאגו לייצג אותי  מול כל הרשויות: עיריה, בנקים, ועד הבית וכו’. הם דאגו גם לשיפוץ של הנכסים מאחר והבניין היה ישן מאוד. הדירות היו מושכרות כל התקופה. הם תמיד דאגו להיערך מבעוד מועד להחלפת דייר  כדי שלא יהיו תקופות שהדירה תעמוד ללא שוכרים.

הזמינות שלהם ממש טובה, עונים בווטסאפ 24/7 כולל סופשים וימי ראשון. התחושה היא שיש עם מי לדבר והם תמיד עונים באהבה. 

התשלומים מהשוכר נכנסים באופן קבוע כל חודש עם דיווח במייל על התזרים והעברה של הכספים. אם היה צורך בתשלומים לרשויות כמו מס, ארנונה וכו’ – הם טיפלו. הכל היה לשביעות רצוני ב100%. אני מאוד ממליץ לכל מי שמחפש השקעה לעבוד איתם. 

 

התשואה מהנכס היא פנטסטית, הנכס מושכר לטווח ארוך. לאורך השנים הייתה גם עליית ערך מאוד משמעותית. אני אישית מאוד מרוצה מההשקעה.

טיב השירות
10
שקיפות
10
עמידה בלוח זמנים
10
התשואה ביחס לתשואה שהוערכה
לא רכש את הנכס דרך החברה
10

יוני 2023

צור קשר

אתם מוזמנים להשאיר פרטים ו-AK-BCN יחזורו אליכם בהקדם או ליצור קשר באמצעות הטלפון

 
 
יזמות והשקעות נדל"ן בספרד, ברצלונה. אסף קירמאייר AK-BCN
השאירו פרטים:

ו-AK-BCN יחזרו אליכם בהקדם האפשרי.

מעוניין לדבר עם הלקוחות של ביתא נדל"ן?
מלא בבקשה פרטים ונתאם לך שיחה עם הלקוח שתבחר