השקעות נדל”ן בחו”ל

העברת כספים לחו"ל

כשמעבירים כסף לחו”ל עלולים לשלם עמלות שונות שעלולות לייקר את העברה שלכם. את העמלות שאתם משלמים תוכלו לחסוך באמצעות סקר שוק אם איזו חברה הכי כדאי לכם להמיר ולהעביר את הכסף שלכם לחו”ל. העברת כספים לחו”ל לא מתייחסת רק בהקשר לעסקאות נדל”ן בחו”ל, אלא במגוון רחב של סיבות. ישנם דרכים רבות להמיר ולהעביר כסף לחו”ל, כמובן שיש את הדרך המסורתית שהיא לבצע את ההמרה והעברה באמצעות הבנק שלכם, אולם העברה באמצעות הבנק יקרה מהחברות שיוצגו אצלנו ואף יקרה באופן כללי מיתר החברות בתחום.

 

מהן העמלות על העברת כספים לחו”ל?

 

בהעברת כסף לחול העמלות למעשה נגזרות משתי רכיבים עיקרים: שער ההמרה ועמלת החברה/בנק.

 

שער המרה – בכל יום נקבע שער יציג למטבע מסוים. כאשר אתם מבצעים את ההעברה שלכם לחו”ל באמצעות בנק או כל חברה אחרת שבחרתם, אתם בעצם “נועלים” את הכסף בשער שקבע הבנק או החברה שהינו גבוה מהשער היציג שנקבע לאותו יום. הפערים יכולים להיות לעיתים גדולים מאוד מהשער היציג של אותו יום, וכתוצאה מכך לגרום לעסקה להתייקר משמעותית.

 

עמלת החברה או הבנק (עמלת העברה ו/או עמלת בנק מקשר) – כאן אתם בעצם משלמים עמלה שנקבעת לפי הגוף שהחלטתם להעביר איתו את הכסף. גובה העמלה משתנה בין חברה לחברה ובין בנק לבנק.

 

איך להגן על הכסף שלכם בהמרה והעברתו לחו”ל?

 

אנו ממליצים לעבוד עם חברות גדולות ומוכרות עם ותק בתחום העברת הכספים לחו”ל.  על חברות גדולות ובינלאומיות חלה רגולציה קשה על מנת למנוע הונאות.

לסיכום, הרבה אנשים משתמשים בבנקים בהעברות כסף לחו”ל, לעיתים מתוך עצלות אולם הסיבה העיקרית היא תחושת הביטחון שיש לנו בבנק. אכן, בנק מספק ביטחון גדול יותר, אבל העמלות שלו יקרות מאוד. אתם תוכלו לחסוך לא מעט כסף אם תבצעו השוואה נכונה ותשתמשו בחברות שסקרנו עבורכם. המלצתנו היא לא לעבוד עם חברות קטנות ולא מוכרות.

קוברסי הינה חברת בינלאומית להעברת כספים מישראל ומחוץ לה. בעזרת קוברסי תוכלו להמיר שקלים למגוון מטבעות שונים בעולם. תהליך העברת הכספים פשוט קל ומהיר. נכנסים לאתר של קוברסי, נרשמים ופותחים משתמש בחינם. לאחר שפתחתם משתמש אתם בוחרים את סוג המטבע שאתם מעוניינים להמיר. קוברסי מבצעת לכם שיקלול של מהו הסכום שאתם נדרשים להעביר לקוברסי, מהן העמלות שתשלמו ובנוסף העמלות שתשלמו אצל המתחרים (בנקים ישראלים). הפערים יכולים להגיע לסכומים לא קטנים בהעברות גדולות. לאחר שבחרתם סכום שתרצו להמיר, אתם בוחרים את החשבון אליו תרצו להעביר את הכסף וממלאים את כל הפרטים הנדרשים. קוברסי תתן לכם את פרטי החשבון שלה על מנת שתעבירו את הכסף אליו (שערי ההמרה להעברה שלכם ננעלים בשלב זה), בכל התהליך תקבלו מיילים על התקדמות ביצוע ההעברה ולאחר שתשלימו את העברה קוברסי תעביר את הכסף ליעד שרציתם.
איך קוברסי עושה זאת ?
לקוברסי יש חשבונות בכל מדינת יעד שהיא מאפשרת העברה, לאחר שהיא קיבלה מכם את הסכום הנדרש להעברת הכסף היא בעצם מעבירה במדינת היעד את הסכום שביקשתם להעביר.

טופ רייט העברת כספים לחול

Top Rate - טופ רייט

חברת טופ רייט מתמחה במתן שירותי העברות כספים, והמרות מט"ח, ללקוחות פרטיים ועסקיים.
בחברת טופ רייט ישנה הבנה לכל לקוח לפי הצרכים הפיננסיים הייחודיים שלו. לחברה יש היכרות מעמיקה עם תחום הבנקאות בישראל. ההתמחות של החברה הינה בעיקר העברות כספים לצרכי השקעות נדל"ן בחו"ל, ליחידים וקבוצות משקיעים.
בטופ רייט יש מענה זמין ללקוח בכל אמצעי התקשורת, שירות מהיר, יעיל ואיכותי, על ידי צוות אנושי מיומן, ובנוסף החברה מתחייבת לביצוע ההעברה בתוך כ- 48 שעות.
בטופ רייט הלקוח מקבל אינדקציה ברורה של כל העמלות, לפני ביצוע ההעברה. רק לאחר האישור של הלקוח לסכום הכולל לעסקה, הוא מבצע את העברת הכספים לחשבון החברה.
איך עובד התהליך?
הלקוח נדרש לחתום על מסמכי העסקה, לאחר מכן הוא נדרש להעביר מסמכי זיהוי על מנת לבצע זיהוי. בשלב הבא הלקוח נדרש לבצע את העברת הכסף בהתאם לתנאים המוסכמים בהסכם. החברה שולחת את הכסף לחו"ל ליעד המבוקש או בחזרה לישראל לפי דרישת הלקוח.
בשונה מחברות אחרות בטופ רייט העברות מתבצעות באמצעות נציג טלפוני אנושי שנותן מענה לכל השאלות שלכם. אתם מוזמנים להשאיר פרטים או להתקשר ולקבל הצעה משתלמת במיוחד.

* סכום מינימום להעברה הינו 30,000 דולר.
*שעות פעילות מיום א עד ה: 09:30 - 16:30 (השעות משתנות בימי חג)
*שירות ב-50 מדינות, במגוון מטבעות סחירים.

בטרנספר וויז אתם פותחים חשבון עצמאית ומכניסים אליו את הכסף. העמלות של טרנספר וויז נחשבות זולות ונוחות וניתנות לבדיקה מהירה בכניסה ישירה לאתר שלהם.
הממשק שלהם נוח ויכול לחשב לכם מהי גובה העמלה שתשלמו בכל המרה. הפערים מהעברה דרך הבנק בהשוואה לטרנספר וויז יכולים להיות עצומים.

טרנספרוויז הינה חברת בריטית להעברת כספים מחו"ל לישראל והמרה של סוגי מטבעות שונים מכל העולם (כולל השקל ישראלי).

התהליך עצמו יחסית פשוט, אתם נכנסים לאתר טרנספרוויז ופותחים משתמש בחינם. במהלך הרישום יבקשו מכם פרטים מזהים ופרטי התקשרות, חשוב למלא את כל הפרטים כראוי. לאחר השלמת תהליך הרישום אתם מפקידים בחשבון שלכם בטרסנפר וויז כסף (ממגוון רחב של מטבעות), אתם יכולים לעשות זאת באמצעות העברה בנקאית או באמצעות כרטיס אשראי. בחשבון שלהם תוכלו להמיר למטבע אחר ומשם להעביר לחשבון שאתם מעוניינים לראות בו את הכסף. הפערים בהעברות כספים גדולות יכולות להיות מאוד משמעותיות ואין ספק שבאמצעות טרנספר וויז תוכלו לחסוך הרבה כסף בהשוואה לבנקים וגופים אחרים. לטרנספר וויז יש כמות גדולה של לקוחות ומוניטין רב והיא נחשבת אחת החברות הבטוחות.

חשוב לדעת:
*הנמען של הכסף לא צריך להיות בעל חשבון טרנספר וויז - אלא רק חשבון בנק. (מלבד העברות מארה"ב וקנדה שבהן חובה לקשר את חשבון הבנק לחשבון טרסנפר וויז.)
*הפתיחה של החשבון היא חינמית.
*לרוב הכסף שאתם שולחים מגיע מהר יותר מהעברה דרך הבנק.

שאלות ותשובות על העברת כסף לחו"ל

כדי להכיר את חברות העברת הכספים בצורה טובה יותר, ולהבין בדיוק את השלבים לפני העברת כסף לחו”ל, הכנו לכם מדריכים עם שאלות ותשובות על חברת קוברסי וחברת טרנספוויז. הכירו אותם טוב יותר.

השאירו פרטים:

וקבלו הצעה מטופ רייט להעברה שלכם.