השקעות נדל”ן בחו”ל

נדלניר
פרויקט נדל"ן מניב קנזס סיטי ארה"ב

–  השקעה פסיבית במתחמי מולטי פמילי + קומת חנויות
– קבלת תזרים מזומנים שוטף מהכנסות שכירות שמניב מתחם   פעיל ומאוכלס בתפוסה גבוהה
– אזור בצמיחה חזקה בקנזס סיטי מיזורי
– תנאי המימון כוללים חוב אטרקטיבי בריבית קבועה נמוכה
– מבנה חדש, שנת בנייה 2022 עם פטור מתשלום ארנונה ל23 שנים   
– מבנה ששופץ ושודרג לחלוטין ב 2017 
– השותף האמריקאי בעל מוניטין מוכח ומביא ערך  מוסף חזק של חברת ניהול בשליטה שלו
– משך זמן השקעה מתוכנן 5 שנים  
– תשואות אטרקטיביות וניתן לשתף פרטים כספיים לפי מגבלות חוק ניצעים

תמונות של הפרויקט

מיקום הפרויקט

Take a Quick Video Tour of
Kansas city project

נדלניר - פרויקט קנזס סיטי

 

השקעות נדל”ן מניבות בעיר קנזס בארה”ב החל מ-50 אלף דולר

 

לכל מי שמסתובב בערי הפרברים הסובבים את אזור מטרו קנזס, בלתי אפשרי שלא להתפעם מעוצמת תנופת הפיתוח. 

שכונות חדשות שלמות קמות זו אחר זו ונותנות תמונה מוחשית של ההזדמנות באזור בו הפוטנציאל רחוק ממימוש. 

הקהילות החדשות מעידות על הכיוון עם אוכלוסיה צעירה, משכילה ואיכותית.

כאשר שאלנו את ניר בבג’ני מייסד נדלניר למה כדאי להשקיע בקנזס סיטי? הוא מנה באצבעותיו בצורה נלהבת ומחושבת. “1- תזמון נכון, 2 – לעבוד עם אוכלוסיה איכותית, 3- צמיחה מסחררת”

הנסיון של חברת נדלניר במהלך 11 שנים בשוק הנדל”ן בארצות הברית מקיף מספר אזורי השקעה.”בכל אזור השקעה שזיהינו במהלך העשור האחרון, המשקיעים שהצטרפו אלינו בגל הראשון הרוויחו הכי הרבה” התחושה בחברת נדלניר היא שעכשיו הזמן להשקיע בקנזס ולמעשה היא מתחילה כבר להשקיע בנדל”ן בעיר אשר שמה לה למיקוד לשנים הבאות.

 

בואו לגלות את קנזס סיטי

העיר קנזס סיטי היא מרכז מטרופולין קנזס הענק Metro Kansas אשר במחוז JACKSON. למעשה, אזור קנזס נמצא על התפר אשר נמצא בין מדינת מיזורי ומדינת קנזס. בשנת 2024 נחשב מחוז PLATTE אשר שוכן בצד מדינת מיזורי לאחד מהצומחים ביותר בכל ארצות הברית. משכך, האזור מתאפיין בבנייה חדשה מרובה ופעילות יזום נדל”ן תוססת.

קנזס סיטי מכילה כ-2.3 מיליון תושבים ומתבלטת בנתוני הצמיחה הכלכלית יחד עם עלויות מחייה נוחות ביחס לאזורים אחרים בארצות הברית. היחס בין גובה ההכנסה של משק בית לעומת הוצאות שכר דירה הם הטובות ביותר בכל ארצות הברית לשנת 2023. שילוב זה מקנה לאזור אטרקטיביות גבוהה למגורים ותעסוקה. 

 

 

מובילות בחינוך – דירוג רמת חינוך A 

הכרת רמת מערכת החינוך בארצות הברית חשובה לנו כמשקיעי נדל”ן מהסיבה הפשוטה שהיא חשובה לאוכלוסיה המקומית. כדאי להכיר שבארצות הברית ישנה מערכת בתי ספר ציבורית PUBLIC SCHOOLS בנוסף על מערכת בתי ספר פרטית PRIVATE SCHOOLS. מטבע הדברים, בממוצע דירוג בתי הספר הציבוריים בארצות הברית מקבל את הממוצע C. אזור עם מערכת חינוך מעל הממוצע יקבלו דירוג A או B ואזורים עם רמת דירוג בתי ספר מתחת לממוצע יקבלו דירוג נמוך עד F.

 

למה דירוג בתי הספר חשוב? מפני שכאשר משפחה אמריקאית שוקלת היכן לגור, אז שיקול איכות רמת מערכת החינוך של בתי הספר הציבוריים באזור הוא קריטי. 

שנית, איכות האוכלוסייה הכללית חשובים גם ללומדים במערכות החינוך הפרטיות, שהרי משפחה ממוצעת בארצות הברית כמו גם בישראל מבקשים לגור באזור אוכלוסיה איכותי, בטוח וידידותי למגורים. 

 

 

הזדמנויות נדל”ן מתחילות באנשים

 טיב העבודה יחד עם צוות אמריקאי מקומי ברצפת השטח, שמקדם את התפעול ביום יום. לכן, חברת נדלניר פועלת במתכונת של עבודה עם שותף אמריקאי לאחר בדיקות סינון ותהליך אימות קפדני.

 

נדלניר מבצעת השקעה פרטית עם השותף המקומי לצורך אימות היכולת והאמינות. “התפיסה שלנו בנדלניר היא שבדיקות הן הכרחיות אך לא מספיקות, לכן כדי לספק למשקיעים שלנו את מידת הביטחון המרבית האפשרית בהשקעה, אנו קודם כל משקיעים בכספנו הפרטי כך שהשותף עובר אימות דרך נסיון עבודה מעשי בפרויקט משותף יחד”.

 

לאחר מכן, חברת נדלניר משקיעה בכספה הפרטי יחד עם המשקיעים בכל הזדמנות השקעה חדשה. “גם לאחר שהשותף עבר אימות באמצעות נסיון מוצלח בפרויקט קודם, אנו נבחן בקפידה כל הזדמנות השקעה חדשה כך שלא רק השותף המקומי שלנו מאומת אלא גם כל עסקה עוברת סינון מקצועי של כל הקריטריונים שלנו להשקעה אטרקטיבית”

 

השותף המקומי שלנו מנהל יותר מ-1500 יחידות דיור באזור המערב התיכון ודרום ארה”ב. אסטרטגיית השקעה היא בערים גדולות עם כלכלה מגוונת ואוכלוסיה גדולה אשר מייצרים לנו פעילות בשוק נדל”ן יציב. בנוסף, בחירת מיקום השקעה עם קיום נתונים התומכים בפוטנציאל עלייה בערך הנכסים בעתיד.

 

מודל ההשקעות של נדלניר מגובה ביותר מ150 עסקאות נדל”ן כמו גם עדויות רבות של משקיעים נדל”ן מרוצים במהלך השנים. החברה מאפשרת למשקיעים להצטרף להזדמנויות השקעות בשוק הנדל”ן האמריקאי בהשקעה בפרויקט סכום של החל מ-$50,000.

 

 

10

הציון משוכלל מ- 5 ביקורות אמיתיות

של משקיעים שעבדו עם נדלניר 

למה להשקיע עם נדלניר

10 שנים ומאות עסקאות שהסתיימו בהצלחה

הגנות ובטחונות עם חשבון נאמנות ועורך-דין

סטנדרט תהליך עבודה הנדסי עם שליטה בפרטים הקטנים. מייצרים לך שקיפות וביטחון.

רק אחרי שיש לך הכנסה על השקעה אז לנו יש הכנסה על השירות.

10

זהו הציון המשוכלל מ- 5 ביקורות אמיתיות ברנקו

של משקיעים שעבדו עם שובל יזמות נדלניר

צור קשר

אתם מוזמנים להשאיר פרטים ונדלניר יחזור אליכם בהקדם או ליצור קשר באמצעות הטלפון

 
 
077-2316984
נדלניר - השקעות נדל"ן בארצות הברית
נעמן 3 ראשון לציון