השקעות נדל”ן בחו”ל

אבירם בן שמואל - Smart Sourced

מלווה משקיעים
9.5
אבירם בן שמואל מלווה השקעות באנגליה
אבירם בן שמואל - ניהול מיסוי השקעות

אבירם בן שמואל - Smart Sourced

מלווה משקיעים

ערי השקעה: בכל אנגליה בהתמקדות בערי מנצ'סטר, ליברפול, שפילד, פרסטון, ברמינגהאם

החל מ- 100,000 פאונד

נכסים

פרויקט שפילד

גודל דירות: החל מ-27 מ’.

פרויקט מדהים וחדש של 130 דירות סטודיו המותאמות לסטודנטים ואנשי מקצוע צעירים.

 

הפרויקט ממוקם 10 דקות הליכה מתחנת הרכבת של שפילדאוניברסיטת שפילד האלאם ומרכז העיר

 

הדירות נמכרות מרוהטות  לחלוטין וכבר מושכרות.

שפילד היא אחת הערים הפופולריות ביותר בבריטניה להשכלה גבוהה

חוות דעת

צוות רנקו מקבל את חוות הדעת טלפונית באמצעות פניה ישירה. חלקם ישמחו שתתקשרו אליהם.
אימתנו את חוות הדעת ואספנו אסמכתא מאבירם

ספטמבר 2022

הגעתי אל אבירם דרך חבר משותף. חיפשתי לרכוש נכס בצפון אנגליה. אבירם פשוט ניהל לי את כל התהליך של הרכישה שקניתי שם בצורה מאוד טוב, הוא תותח אמיתי. עבדתי בערי עם כמה חבר’ה ברוקרים נדל”ן כאלה.

 הוא עובד מהלב. אני אומר את זה ב-400%. אם הייתי צריך לעשות איתו שת”פ הייתי הולך על זה בלב שלם. יש לי עסקים שקשורים בנדל”ן ואני באמת יכול להגיד עליו שהוא נותן מהלב. היה אכפת לו והוא כל הזמן זמין להכל. חשבתי לפתוח איתו עסק.

הוא שיתף  אותי במיילים ובכל התהליך. הוא נסע לאתר בניה ושלח לי  סרטונים משם לראות את כל התהליך. אתה רואה שאכפת לו מלקוחות.

הוא  עשה לי אקסל עם צפי לרווחית ו-ROI באמת כל מה שמסביב. את הנכס הבא אני אקנה איתו. היו לי עיכובים בגלל הקבלן במסירה. הוא ידע אותי שזה עלול לקרות וזה לא משהו שהפתיע אותי.

היום אני מסתכל על השכירות שאני מקבל ואני מבסוט. התשואה שלי מעל המצופה. מה שהוא אמר לי יצא יותר גבוה. מה שהוא שלח לי בצפי שיהיה טוב, קיבלתי בסוף אפילו יותר.

הגעתי אליו דרך חבר שהיה שם הרבה שנים שמכיר אנשים שעוסקים בנדל”ן באנגליה. חיפשתי מתווך לא בהכרח ישראלי שימצא לי נכס בצפון אנגליה. ישר הוא נשמע לי. 

עשינו שיחת זום. ראיתי שהוא רציני מדבר על העניין. ראיתי שהוא מקושר עם חברות נדל”ן גדולות באנגליה. הוא מביא עסקה ואתה רואה שזו עסקה רצינית והקבלן הוא רציני. לא נתתי מקדמה ולא הלכתי על עיוור. 

אני עובד עם תחושות בטן. אין לי הרבה התנסות בנדל”ן בחו”ל. ראיתי שהוא נותן לי מחירים טובים. וראיתי את המצגת שלו והתרשמתי לטובה. 

הוא עונה תמיד בזמן קצר. הוא מהיר וקיבלתי בזכותו המון ביטחון. היום אנחנו שנה וחצי אחרי התקשרות הראשונה ואני יודע שהוא הביא לי השקעה טובה.

טיב השירות
10
שקיפות
10
עמידה בלוח זמנים
10
התשואה בפועל ביחס לתשואה שהוערכה
10
10
אימתנו את חוות הדעת ואספנו אסמכתא מאבירם

ספטמבר 2022

אימתנו את חוות הדעת ואספנו אסמכתא מאבירם

ספטמבר 2022

השקעתי בפרסטון. הגעתי אליו דרך המלצות, חבר שהשקיע איתו והמליץ עליו. הוא היה אדם מאוד רספונסיבי. מאוד נחמד. נתן את כל המידע והפרטים. הוא הציג לי את הפרויקט בצורה מקצועית. כל התהליך מולו היה מאוד מהיר. זה נחמד שהכל בעברית, היה מצוין, הוא זמין כל הזמן. היו כל מיני שאלות הוא עזר וענה. לא הייתה לי בעיה מיוחדת.

הוא עושה רושם שהוא מאוד מקצועי – ממה שאני רואה עד עכשיו. כרגע  זה עומד במבחן המציאות. אני עדין בתהליך ואני אמור לקבל את הדירה בעוד כמה חודשים. 

כרגע לא נראה שיש עיכובים. התכנון היה ברבעון שלישי של 2023 כרגע זה נראה שהמסירה תעמוד בזמן. אני מקבל סרטונים ורואה את התקדמות. כל חודש הוא מעדכן.

אני הגעתי אליו דרך המלצה של חבר ישראלי. בלי קשר עליו בדקתי בעצמי. אני קצת מכיר את המקום. זו עסקה 2 שלי במקום. יש לי ניסיון בנדל”ן באנגליה. היה לי נוח לעבוד איתו בגלל שהוא מדבר עברית. והרגשתי שפיו וליבו שווים. הצלבתי את הנתונים של העסקה ובדקתי באופן אישי.  היתרון הבאמת גדול שלו שהוא נמצא שם פיזית וחי באנגליה. רוב המלווים האחרים נמצאים בארץ. דבר שני הפרויקטים שהוא מציע הם ממש אטרקטיביים.

 

לא נתתי 10 כי אני חושב שזה מאוד נדיר שיש משהו מושלם.

טיב השירות
10
שקיפות
9
עמידה בלוח זמנים
9
הפרויקטי נמצא בשלבי בניה
0
9
אימתנו את חוות הדעת ואספנו אסמכתא מאבירם

ספטמבר 2022

אודות אבירם בן שמואל - Smart Sourced

אבירם בן שמואל – נשוי ואב לשנייםיזם ואיש עסקים  אשר מתגורר במנצסטר אנגליה בשלוש שנים האחרונותחי ונושם את שוק הנדל״ן המקומי.
 

את דרכו בעולם הנדל”ן החל לפני כ 20 שנהאחרי יזמות בשוק הנדלן הישראלי עבר לאנגליה והחל ללמוד את השוק המקומי לעומקתוך מתן דגש על האסטרטגיות וסוגי ההשקעות השונות באנגליהזאת בסיוע ובאמצעות  המנטורים המקומיים המובילים בתחום.

 

אבירם הוא בוגר האקדמיה לנדל״ן הגדולה באנגליה ויצר מערכת קשרים רחבה וענפה עם יזמים מקומייםסוכני נדל״ן וחברות שיווק נדל״ן המובילות בתחום כדי להביא למשקיעים את העסקאות הטובות ביותר בשוק.

שירותי החברה:

 

חברת הנדל״ן בבעלות Smart Sourced  מחזיקה בכל התעודות הדרושות באנגליה כדי למכור נכסים למשקיעים.

 החברה פועלת במגוון ערוצים:

  • פרויקטים חדשים – התמחות בשיווק פרויקטים חדשים בפריים לוקיישנס בערים המובילות באנגליה.

 כל פרויקט נבדק לעומקהחל מניסיון היזם המבצעהאופן שבו ממומן הפרויקט, בדיקת ניסיונו הקודם של היזם תוך הסתכלות מעמיקה על פרויקטים שביצע בעבר אופן העמידה בזמניםחוות דעת של לקוחות קודמיםהיצע וביקוש באזורקהל יעד של השוכרים המיועדים וכמובן מחיר אטרקטיבי למשקיע ומגוון פרמטרים נוספים. 

החברה משווקת את הפרויקטים הטובים ביותר בערים המבוקשות באנגליה במיקומים מרכזיים אשר עוברים התחדשות עירונית עם השקעה כספית עצומה ע״י הממשלה ומבטיחים למשקיע השקעה חכמה עם תשואה גבוהה ועליית ערך הנכס לאורך זמן.

 

  • בתים לנתמכי דיור ממשלתי – יצירת מקומות דיור ראויים לחסרי בית ואנשים נזקקים תוך כדי קבלת שכירות  מובטחת לתקופה ארוכה אשר גבוהה משמעותית ממחיר השוק! WIN WIN!

יתרונות ההשקעה באסטרטגיית דיור ממשלתי:

  • כל הנכסים יימכרו עם חוזה של בין 5-10 שנים לעמותת הדיור עם תשואה נטו של 7% ומעלה!
  • גם אם הנכס אינו מושכר המשקיע עדיין מקבל את השכירות במלואה מדי חודש עד סוף החוזה ללא יוצא מן הכלל!
  • ניהול והשכרת הנכס מבוצעים ללא תשלום ע״י עמותת הדיור למשך כל תקופת החוזה! 
  • הנכסים במצב מצוין ועברו שיפוץ מקיף כדי להתאים לדרישות של עמותות הדיור. 
  • הנכסים ממוקמים בעיקר בצפון מערב ובצפון מזרח אנגליה.
  • כל החשבונות מכוסים על ידי עמותות הדיור.
  • כל התיקונים מכוסים על ידי עמותות הדיור

 ***מלבד תיקוני מבנה

9.5

הציון משוכלל מ- 2 ביקורות אמיתיות

של משקיעים שעבדו עם אבירם 

 

איש קשר

אתם מוזמנים להשאיר פרטים ואבירם יחזור אליכם בהקדם או ליצור קשר באמצעות הטלפון

 
 
077-8043532
אבירם בן שמואל מלווה השקעות באנגליה

מידע נוסף

השאירו פרטים:

ואבירם בן שמואל יחזור אליכם בהקדם האפשרי.

מעוניין לדבר עם הלקוחות של אבירם בן שמואל?
מלא בבקשה פרטים ונתאם לך שיחה עם הלקוח שתבחר