השקעות נדל”ן בחו”ל

ICY

חברת יזמות נדל”ן וליווי משקיעים
9.85

ICY

חברת יזמות נדל”ן וליווי משקיעים

ערי השקעה: לימסול

החל מ-250,000 €

נכסים

מיני תל אביב - פרויקט רוטשילד

 

מיני תל אביב - פרויקט פלורנטין

חוות דעת

צוות רנקו מקבל את חוות הדעת טלפונית באמצעות פניה ישירה. חלקם ישמחו שתתקשרו אליהם.

הגעתי אליהם דרך המלצה של חבר שרכש בקפריסין בגלל הכירות אישית עם לינור. התייעצתי איתו ונסעתי לשם. הייתה לו היכרות עם האי אז ככה קיבלתי הרבה מידע. לינור נתנה לי עוד הרבה מידע והכל היה מאוד מפורט. את העסקה שלי בקפריסין עשיתי בשלט רחוק. נכון להיום אני מחזיק שתי דירות ויש לי עוד פרויקט חדש שרכשתי איתם בפריסייל.

אני בכללי התחלתי לחפש להשקיע בנדל”ן בחו”ל כי אני לא מאמין להשקיע במקום אחד. ICY באמת עושות עבודה מעולה. לגבי השקיפות שלהם, יש מידע בקפריסין שקשה להוציא, הממשלה או העייריה לא נותנים מידע כמו למשל בארה”ב.

התשואה שקיבלתי בסופו של דבר בהשקעה איתם בקפריסין הייתה יותר ממה שהם העריכו בהתחלה. אם הייתי יכול לתת ציון בתשואה הייתי נותן 12.  הן עושות אחלה עבודה ואפשר לסמוך עליהן. באופן כללי נדל”ן בחו”ל זה מפחיד, וגם פעם ראשונה זה אפילו יותר מפחיד אבל אחרי הרכישה הראשונה אתה כבר סומך על הבן אדם וזה אחלה.

היה לי מקרה שקרתה בעיה קטנה. שוכר שהיה בדירה אחת רצה לצאת והודיע חודש מראש וישר הן מצאו שוכר חלופי. יש להן עין טובה לנדל”ן.

טיב השירות
10
שקיפות
10
עמידה בלוח זמנים
10
התשואה ביחס לתשואה שהוערכה
10
10

לפני תקופת הקורונה חיפשתי יעד להשקעה. השקעה בנדל”ן ביוון לא באה בחשבון. גיששתי על נדל”ן בקפריסין. היום אני כבר אחרי שקניתי מהן כמה נכסים. לינור היא בעצם אשת הקשר שלנו שם. היא הפכה להיות חברה שלנו. רצינו להשקיע בנדל”ן בחו”ל כי הכרנו אותה דרך הפיסבוק ומייד התרשמנו שהיא מאוד רצינית. שנסענו לשם היא קבעה איתנו ואירחה אותנו מאוד יפה. אנחנו די מנוסים בתחום הזה גם בישראל וגם בארצות אחרות אז אנחנו יודעים מה אנחנו מחפשים ולינור לא מסובבת אותך או מראה לך נכסים שלא מתאימים, היא פשוט מראה לך את התמונה כמו שהיא. ישרה מאוד. אנחנו מאוד נהנים היום מההשקעות האלו איתה. 

המלצנו אליה לחברים וכבר שני חברים שלנו קנו אצלה. החברה גדלה ואנחנו חששנו שהם יעבדו את היחס האישי ללקוחות – אבל בתכלס זה לא קרה, היא כל הזמן איתנו. יש לי עסק למחשבים ויש לי לקוחות ואני משתדל מאוד לשמור על יחס אישי לכולם וזה קשה. לינור מצליחה לעשות את זה. 

נתתי ציון 9 על התשואה שהייתה טיפה פחות טובה, בעיקר בגלל הקורונה.

טיב השירות
10
שקיפות
10
עמידה בלוח זמנים
10
התשואה ביחס לתשואה שהוערכה
9
9.75

הגענו דרך המלצה של מישהו שהשקיע דרכן, את התהליך התחלנו עם לינור ולאחר מכן ירדן הצטרפה. הכרתי אותן וראיתי שהן יודעות מה הן עושות ושהן אמינות ומשם הכל היסטוריה. דרכן גם התאהבנו בקפריסין אבל זה סיפור אחר. בסופו של דבר שאתה משקיע בשלט רחוק, אתה צריך לסמוך שכל מילה שאומרים לך עומדים מאחוריה אנשים עם ידע, ניסיון ואמינות. אנחנו מקבלים את כל החבילה הזאת אצלהן. מה שמיוחד אצלהן שגם נותני השירות בחברה ממש מצוינים.

אנחנו לא ילדים, חשוב היה לנו לראות הכל בעיניים, למדנו את הדברים לעומק, טסנו לקפריסין, יצאנו לסיור נכסים, הן פרשו בפנינו את היתרונות והחסרונות בכל נכס. הן נתנו לנו המון מידע שעזר לנו. מבחינת תשואה קיבלנו קצת יותר ממה שהן העריכו, אז אנחנו מאוד מרוצים. לאורך הדרך אנחנו ממשכים להקשיב לעצות שלהן כי עד עכשיו זה תמיד התברר כנכון. 

 

טיב השירות
10
שקיפות
10
התשואה ביחס לתשואה שהוערכה
10
עמידה בלוח זמנים
10
10

לי בגדול יש רק חוויות טובות, התהליך שלי היה תהליך של עצלנים. נתתי להם תקציב של ארבע דירות, בתנאי שהן יטפלו בהם ואני לא רוצה לשמוע משוכרים וכדומה. מבחינת תשואה בכל הארבע הדירות אני מקבל מעל 8% באחת  מהן אפילו 11% תשואה

הגורם המרכזי לזה הוא בעיקר מעליית מחירים שלדעתי נבעה מנהירה של פליטים אוקראינים שהגיעו לאחר המלחמה. 8% זה נחשבת עסקה טובה לקפריסין אבל קיימות עסקאות כאלו, זה לא משהו שלא שמענו עליו. אני חי בקפריסין, יש לי חברה פה והשותף שלי מכיר אותם, גם הוא קנה דירות אצלהן. לגבי עניין של לוחות הזמנים היה עיכוב של שבועיים אבל זה לא היה קשור להן. אני סומך אליהן ברמה שאפילו לא קראתי את ההסכמים שחתמתי איתם.

טיב השירות
10
שקיפות
10
עמידה בלוח זמנים
10
התשואה ביחס לתשואה שהוערכה
10
10

קיבלתי את השם שלהן דרך לקוח שלי שאני מכיר. אני רציתי להשקיע בנדל”ן בחו”ל אבל במדינה יחסית קרובה. בהתחלה חשבתי להשקיע בנדל”ן ביוון אבל ששמעתי על ICY, אמרתי אני אסע לקפריסין. זה היה לפני תקופת הקורונה אז מצאתי כרטיס טיסה ב-30 יורו ללימסול.  פגשתי אותן, עשיתי סיור נכסים המחירים היו מצחיקים והתשואה הייתה יחסית גבוה. אחרי כמה שעות שעשינו בסיור בלימסול נכנסנו לדירה שמצאה חן בעייני. היתרון שלי זה שאני מתעסק בבניה בישראל ויש לי ניסיון אז ישר ידעתי שאני אקח את הדירה.

המחיר היה בערך כמו אסלה וניאגרה בארץ. הן המליצו לי לחלק את הדירה, ואכן חילקנו אותה. שעבר הזמן הבנו שהן מאוד ישרות ושהן עומדות במילה שלהן. קפריסין זה מקום שעובדים בקצב אחר מבארץ, הכל לוקח די הרבה זמן אבל מה שהן אומרות הן עושות אין משחקים. 

 

נתתי על איכות השירות 9 כי אין אצלי 10.  נתתי 8 לעמידה בלוח הזמנים כיוון שדברים לקחו קצת זמן אבל זה לא היה תלוי בהם. לגבי התשואה בגלל שקיבלתי יותר ממה שהם אמרו שאני אקבל אז נתתי 10. הן גם כל הזמן מעלות את המחירים לדיירים שלי אז התשואה עולה עם הזמן שגם מזה אני מרוצה מאוד. עם הזמן רכשתי מהן יותר מדירה אחת.

טיב השירות
9
שקיפות
9
עמידה בלוח זמנים
8
התשואה ביחס לתשואה שהוערכה
10
9

בכללי לא חיפשתי להשקיע בנדל”ן בחו”ל. הגעתי דרך חבר שהמליץ לי עליהן ועל נדל”ן בקפריסין בכללי. יש לי שם דירה יש לי עבודה שוטפת איתם, אנחנו 3-4 שנים ביחד. הן בדיוק מה שחיפשתי בהשקעה בחו”ל. הכל מגיע, הכל קורה בזמן מ-א’ עד ת’ .

לפני שנסענו ללימסול להיפגש איתן היו כמה אופציות שבחנו. בהתחלה הייתה לנו חשדנות טבעית לגבי עבודה איתן. בכל זאת לא הכרתי אותן. קראתי כל מה שהן העבירו לי בשבע עיניים וניג’סתי להן. 

אני יכול להגיד שהיום במבחן התוצאה זה עובד מצוין, גם ברמת הדינמיקה השוטפת איתן. אני מקבל כל הזמן דוח מסודר ואני יודע בדיוק מה היה. נתתי 10 בשקיפות כי כל הפרטים המהותיים בעסקה הוצגו כמו שצריך. הלוח זמנים לא היה כזה מורכב, הן עמדו בו יפה מאוד לכן נתתי 10 עמידה בלוח זמנים. 

לגבי התשואה קיבלנו את המספר שהן דיברו עליו.

טיב השירות
10
שקיפות
10
עמידה בלוח זמנים
10
התשואה ביחס לתשואה שהוערכה
10
10

רכשתי דרכן לפני תקופת הקורונה. בהתחלה פחדתי להשקיע בנדל”ן בחו”ל, הגעתי דרך חבר ילדות שקנה איתן והמליץ עליהן מאוד. לפני שטסתי נתתי ללינור תקציב, היא אמרה לי שיש לה דירה שמתאימה למה שאני רוצה.

סיפור הרכישה היה מאוד קצר – נחתתי באנקרה בשמונה בערב, נהג אסף אותי לקח אותי למלון בלימסול. בעשר בבוקר הן אספו אותי, עשו לי יום כיף, נסענו למסעדה לאכול ארוחת בוקר, הכירו לי את העורך דין משם לקחו אותי לראות את הדירה וזהו, בלילה הייתי כבר בבית. 

מבחינת שירות הן מעולות, יש לי ווצאפ עם מי שאני רוצה, אם מישהי עוזבת את החברה מיד מיידעים אותי מי מחליפה אותה. זה גם מאוד נח לי שהן ישראליות אז הכל בגובה העיינים. לפני חודש הן הודיעו לי שהן העלו את השכר הדירה לשוכר ב 100 יורו, אז התשואה שאני מקבלת יותר גבוהה ממה שהן העריכו.

אני מתכננת בקרוב לעשות איתם רכישה נוספת.

טיב השירות
10
שקיפות
10
עמידה בלוח זמנים
10
התשואה ביחס לתשואה שהוערכה
10
10

רציתי להשקיע בנדל”ן בקפריסין. עברו הרבה שנים מאז שהשקעתי איתן. הגעתי אליהן במקרה. הסתובבתי שם לחפש דירות וראיתי שלט שלהם על אחת הדלתות. ראיתי שהן ישראליות אז פניתי. רכשתי איתן דירה ועשיתי גם שיפוץ והן היו מאוד מקצועיות, הן עובדות עם צוות מעצבים מדהים.

התשואה שאני מקבלת מהדירה יותר גבוהה ממה שהן העריכו.

טיב השירות
10
שקיפות
10
עמידה בלוח זמנים
10
התשואה ביחס לתשואה שהוערכה
10
10

 

הגענו דרך חבר שלנו, החיבור עם לינור וירדן היה מהתחלה. הן עשו רושם שהן מיומנות וששאלנו אותם שאלות הן ענו תשובות מהירות ומדויקות, לא התבלבלו. בפעם הראשונה בעלי טס עם חבר של לקפריסין להתרשם ולהתייעץ. החבר של בעלי ממש רצה להשקיע בנדל”ן בקפריסין, באותה תקופה אנחנו פחות, אבל בגלל ההתרשמות מהמקום ומכל שאר האלמנטים, נסענו לאחר מכן אני ובעלי לפגוש את לינור וירדן שם.

שהגענו לשם עשינו סיבוב נכסים, ובחרנו משהו שהתאים לנו. היה לנו קשר בווצאפ ושיחות וידאו עם לינור וירדן, הן ענו לכל דבר. אם הן לא יכלו לענות אז תמיד הצוות שלהן הסביר ועזר במה שהייתי צריכה תמיד היה לי מענה. לאחר מכן רכשנו דרכם נכס נוסף.

נתתי 9 כי היו מעט עיכובים בתקופת הקורונה, אבל לא היה להן באמת שליטה על העיכובים האלו. מבחינת תשואה הן ממש פגעו בהערכה שלהן.

 

טיב השירות
10
שקיפות
10
עמידה בלוח זמנים
9
התשואה ביחס לתשואה שהוערכה
10
9.75

הגענו ללינור וירדן דרך חברים שמכירים אותן והמליצו. אני ובעלי עשינו רילוקיישן לקפריסין. שעברנו לשם הינו צרכים לשכור בית, ולאחר מכן גם רצינו להשקיע ולקנות נכס בקפריסין. את שני התהליכים עשינו איתם.

נפגשנו עם עוד חברות שמתעסקות בנדל”ן כדי לראות נכסים, אבל בפגישה עם לינור וירדן החיבור היה ממש טוב. והן גם מצאו לנו נכס להשקעה שהתאים בדיוק למה שרצינו.

 

תהליך הרכישה היה ממש טוב, הן סופר מקצועיות, אלופות, מבינות את החוקים בקפריסין. הן סיפקו לנו את כל המעטפת שאני ובעלי היינו צריכים – הסבירו לנו איך כל התהליך מתבצע כל עניין של הוועד והרישום בטאבו באמצעות עורכי הדי. הן נתנו ממש תחושת ביטחון.

 

אנחנו במיוחד מרוצים מהחלק של התשואה שהיה גבוהה יותר מהערכה שלהן. הן מבינות את המנטליות הישראלית. בסופו של דבר אנחנו מחפשים לקבל תשואה גבוה ולמנף את הכסף שלנו.

 

טיב השירות
10
שקיפות
10
התשואה ביחס לתשואה שהוערכה
10
עמידה בלוח זמנים
10
10

אודות ICY

חברת ICY  מספקת את כל שירותי הנדל”ן תחת קורת גג אחת ובכך היא ייחודית בנוף הנדל”ן בקפריסין. החברה עוסקת ביזמות, השבחת נכסים, קנייה, מכירה, ניהול נכסים וגם ליווי משכנתאות עבור לקוחותיה  שאינם תושבי קפריסין. חברת ICY הוקמה במטרה ליצור שקט נפשי ורווח מקסימלי בהליך מציאת בית או השקעה עבור לקוחותיה.

 

ICY היא לא עוד חברת נדל”ן, מאחורי החברה עומד צוות בעל ידע וניסיון עשיר בנדל”ן, המספק ליווי אישי מלא ללקוחות בכל צעד ושעל ובשקיפות מלאה תוך כדי מיקסום כל עסקה בהתאם לצרכי הלקוח. המשרד ממוקם בעיר לימסול אשר בקפריסין וכל צוות המשרד גר בעיר.

 

הלקוחות מקבלים ליווי החל מאיתור הנכסים, דרך תהליך הקנייה, ההשבחה ועד הניהול השוטף במידת הצורך. חברת ICY נותנת שירות מסוג אחר! נדל”ן הינו תחום שעוסק בבתים, קרקעות, בניינים, היתרי בניה, אישורים ובירוקרטיה, אבל מעבר לכל אלה, זה אנשים. אנשים שנמצאים במסע לעבר הנכס הנכסף, ההשקעה הנכונה, הרווח הכספי והשקט הנפשי בתוכו. צוות ICY חי ונושם את הנדל”ן בקפריסין ומבין באנשים.

 

נשות הצוות חיות את השטח, מרגישות את המגמות ורגישות לרחשים התת קרקעיים המשפיעים על ההיצע והביקוש. ההבנה הזאת הופכת אותן לשגרירות הטובות ביותר של כל משקיעה ומשקיע.  מנעד לקוחות החברה רחב וגדל כל הזמן. אל ICY מגיעים משקיעים פרטיים שהחליטו למקסם סכום כסף שהיה ברשותם, משפחות לפני רילוקיישן לעיר שמחפשות דירה למגורים, אנשים שמחפשים דירת נופש, יזמים, חברות תיירות שזקוקות לנכסים ברמה גבוהה ועוד. קטנים כגדולים, כולם מקבלים את השירות הטוב ביותר והתשואה הגבוהה ביותר שניתן לייצר עבורם.

 

הצוות של ICY הוא המנוע מאחורי כל פרויקט, כל עיצוב וכל לקוח מרוצה.  נשות הצוות פועלות מתוך שליחות ועושות את עבודתן בנחישות ומקצוענות, בזכותן החברה נמצאת בצמיחה מתמדת.  הן גאות להיות בית לנדל”ן חכם, לאפשר למשקיעים את ההזדמנות להיות יזמים ולקחת חלק בתנופת הנדל”ן בקפריסין. השקט הנפשי שלך בידיים שלהן.

 

9.85

הציון משוכלל מ- 10 ביקורות אמיתיות

של משקיעים שעבדו עם ICY

 

צור קשר

אתם מוזמנים להשאיר פרטים ו- ICY יחזרו אליכם בהקדם או ליצור קשר באמצעות הטלפון

 
 
073-8023424

מידע נוסף

השאירו פרטים:

ו-ICY יחזרו אליכם בהקדם האפשרי.

*מינימום הון עצמי 250,000 יורו להשקעה עם ICY.

מעוניין לדבר עם הלקוחות של ICY ?
מלא בבקשה פרטים ונתאם לך שיחה עם הלקוח שתבחר