השקעות נדל”ן בחו”ל

יורופה נדל"ן

חברה להשקעות יזמות בנדל”ן
9.47
יורופה השקעות נדל"ן בפורטוגל

יורופה נדל"ן

חברה להשקעות יזמות בנדל"ן

ערי השקעה: פורטו, ליסבון, וילנאובה דה גאיה, גונדומר, בראגה, מאוטוזיניוש

החל מ-60,000 יורו

אודות יורופה

 

יורופה נדל”ן היא חלק מקבוצת יורופה. הקבוצה פועלת בישראל ובחו”ל החל משנת 2015 ומובילה בישראל את תחום ייזום והשקעות הנדל”ן בפורטוגל.

שירותי החברה כוללים ליווי מלא לאורך כל ההשקעה:

  1. איתור נכס מתאים
  2. מעטפת משפטית כוללת
  3. קבלת מימון בנקאי
  4. תפעול הנכס לאחר המסירה

לחברה הצלחה מוכחת של עשרות פרוייקטים בפריים לוקיישן. הפרוייקטים הם ייחודיים ומשווקים בבלעדיות על ידי יורופה נדל”ן.

נכסים

בראגה, פורטוגל

פרוייקט בעיר בראגה, בירת חבל Minho בצפון מערב פורטוגל. העיר שופעת כנסיות וקדרלות שמושכות למעלה מ-7 מיליון תיירים בשנה וקיבלה את הכינוי המחייב ‘רומא של פורטוגל’.

פרויקט שיקום והרחבת 3 בנייני מגורים הפרויקט כולל הרחבה פנימית וחיצונית של המבנים בעיצוב מסוגנן ויוצא דופן עם שפה מודרנית מובהקת.

שני מבנים המחוברים בחצר משותפת ומכילים 27 דירות – סטודיו וחדר שינה אחד. כל הדירות מאובזרות ומרוהטות.

הון עצמי נדרש להשקעה- החל מ-60 אלף אירו.

ליסבון, פורטוגל

במרחק של כמה מטרים מנהר הטחו ומפארק ה-Oriente Riverfront, מוקף במסעדות חנויות אומנות, מרכזי תרבות בתי קפה ואזורים ירוקים שוכן הפרויקט היוקרתי –Prata Riverside Village

בעיצוב אדריכלי ברמה גבוהה ובמיקום מושלם, בסביבה ירוקה עם נוף לנהר- Prata Park  היא המקום המושלם להרמוניה ולאיכות חיים ברמה הגבוהה ביותר.

מעל 700 דירות, החל מדירות סטודיו ועד 4 חדרי שינה. ביצוע בנייה וגימורים איכותיים מאוד, מחסן וחניה לכל הדירות שומר בכניסה 24 שעות.

פורטוגל, גאיה

קומפלקס מגורים יוקרתי סמוך לפארק לבנדריה המפורסם עם 700 דירות ותמהיל מגוון של דירות-  2-3-4 חדרים.

הפרוייקט בצמוד מרכז תרבות מפואר שיוקם בעלות של מיליוני אירו ובאזור של פארקים גדולים המעניקים שילוב של פסטורליות לצד חדשנות.

לפרוייקט עיצוב אדריכלי מרהיב ע”י האדריכל המוביל פאולו מוריירה והוא מיועד לשכירות ארוכת טווח.

בכל בניין יכלול חדר כושר, חדר דיירים ושטחים ירוקים פתוחים. לכל דירה חניה ומחסן.

 

פורטו, פורטוגל

הפרויקט מחבר 4 בניינים מהסגנון האקלקטי הנפוץ בפורטוגל תוך שימור החזיתות לאורך הרחוב ותוספת בניה חדשה המרחיבה את המבנה פנימה אל תוך חצר רחבת היקף.

בקומת הקרקע של הבניין חנויות לפעילות מסחרית הנותנת מענה הן לרחוב והן לדיירי הפרויקט כמו כן ממוקמת הכניסה ללובי בניין המגורים וכן כניסה ישירה לחצר האחורית הפתוחה והמגוננת המשותפת לכלל דיירי הפרויקט.

בפרוייקט דירות 1-2 חדרי שינה. כמו כן, מציע הפרויקט בחלק הפנימי של המגרש מבנה נמוך נוסף בעל שתי קומות המשקיף אל החצר ומכיל יחידות אירוח קטנות ומעוצבות המיועדות לשכירות קצרה ובינונית

 

 

חוות דעת

צוות רנקו מקבל את חוות הדעת טלפונית באמצעות פניה ישירה. חלקם ישמחו שתתקשרו אליהם.
אימתנו את חוות הדעת ואספנו חשבונית מיורפה נדל"ן

מרץ 2023

לפני שנה רכשתי דירה בבניין בפורוטוגל דרך חברת יורופה נדל”ן. אני מאוד מרוצה מהרכישה, השירות של החברה מאוד זמין וההתנהלות מולם נוחה והיחס נעים.  

לאורך כל התהליך החברה עדכנה בקצב התקדמות הבנייה ועד כה הכל עובד כמו שצריך ובהתאם לצפיי שצויין בלוחות הזמנים. לאורך הדרך לא היו הפתעות, הכל היה שקוף וההתנהלות מולם הייתה מאוד מקצועית. 

 

לפני שבחרתי בהם ערכתי השוואות בין חברות נדל”ן שונות בחו”ל ולאור הביקורת הטובה החלטתי לבחור בחברה הזו. ערכתי גם בדיקה של מחירים של נכסים דומים באזור. בעסקה שבחרתי אמנם המחיר היה מעט יותר יקר בשל העמלה לחברת הניהול, אך מבחינתי הרגשתי שזה מוצדק לשלם את ההפרש כדי שיהיה למי לפנות במקרה של תקלה/בעיה. 

 

בעסקה אחרת שלי שבה הייתי מושקע הבעלים של יורופה נדל”ן, אמיר, היה שותף וסייע לעסקה לצאת לפועל, זאת למרות שהוא לא היה בעלים/ שותף בחברה, פשוט מרצונו הטוב. זה גם מה שבסופו של דבר גרם לי לרצות להיכנס להשקיע איתו כעת, הרגשתי שהוא בן אדם אמין וישר שאפשר לסמוך עליו.

טיב השירות
9
שקיפות
9
עמידה בלוח זמנים
10
התשואה ביחס לתשואה שהוערכה
טרם הסתיים הפרויקט
9.33
אימתנו את חוות הדעת ואספנו חשבונית מיורופה נדל"ן

מרץ 2023

אימתנו את חוות הדעת ואספנו חשבונית מיורפה נדל"ן

מרץ 2023

יורופה  נדל”ן היא חברה אמינה ומשפחתית שדואגת מהרגע הראשון לכל דבר ועניין בתהליך הרכישה. אני מאוד שלמה עם ההשקעה איתם. כל פנייה שלי אליהם נענתה בצורה משביעת רצון. לא תמיד כל דבר התנהל מהר אך הם מאוד אחראים, אמינים, הגונים וההתנהלות מולם בוצעה בשקיפות מלאה. 

בחברות האחרות שהיינו מולם בקשר הייתה פחות תקשורת ולא היה עם מי לדבר. 

מולם תמיד יש מענה לכל השאלות, לא מתעלמים מהלקוח. בנוסף, כל מסמך שאנו צריכים להעביר, עוזרים לנו ומסבירים לנו כיצד להביא אותו. באופן כללי יש תחושה מאוד גבוהה של אכפתיות וחשוב להם מאוד מהלקוחות שלהם. אני רואה ומרגישה את זה בדברים הקטנים, לדוגמא הם  נתנו לנו פינוק קטן- ליקר פורטגלי במעמד הרכישה.

לפני שסגרנו מולם את העסקה הם עברו איתי על כל הנתונים המספריים, העבירו טבלאות ומידע עם כל המפרט וכל מה שקשור לפרויקט שהם מנהלים. השוותי את הנתונים ביחס לחברות אחרות שעוסקות בנדל”ן בפורטוגל וקיבלתי מידע שסיפק אותי. הם גם ידעו לתת תשובות לכל השאלות שהתעוררו אצלי בשלב הבירורים והרגשתי שהם מקצועיים ואני בידיים טובות, בעיני זה הבסיס הכי חשוב בביצוע של עסקאות נדל”ן מעבר לים.

 

הקשר שלי עם פורוטוגל החל כשעשיתי שם את האזרחות הפורטגלית והחוויה הייתה כל כך נעימה, משפחתית ומקצועית. התהליך לקח כמה שנים אבל רוב בני המשפחה יצאו עם אזרחות. ראיתי שגם תהליך הרכישה של נדל”ן בפורטו דומה והרגשתי שהחברה נותנת פול דרייב בתחום הנדל”ן ושיש לה רצף של השקעות טובות. 

 

לגבי לוחות הזמנים- הייתה בעיה בעמידה בלוח זמנים ונאמר לנו שהמסירה תדחה בחודש-חודשיים. בגדול הם סיימו עם היזם את הפרויקט עד שלב מסירה וכעת הם צריכים להעביר את תהליך הבירטוקרטיה לתהליך השכרה או מכירה. כרגע העיכוב נובע בשל ההתנהלות מול הרשויות ואם זה היה תלוי בחברה כנראה שהייתי מקבלת כבר את המפתח. בזמן שחתמנו מולם על החוזה צויין שעל כל יום פיגור במסירה יש אפשרות לקבל פיצוי. 

אני חושבת שהשקעה בנדל”ן פורטגול היא הזדמנות. כל עוד המדינה קופרטיבית וצריכה שהכספים יכנסו.

 

טיב השירות
10
שקיפות
9
עמידה בלוח זמנים
8
התשואה ביחס לתשואה שהוערכה
טרם התקבלה תשואה
9
אימתנו את חוות הדעת ואספנו חשבונית מיורופה נדל"ן

מרץ 2023

אימתנו את חוות הדעת ואספנו חשבונית מיורפה נדל"ן

מרץ 2023

השקעתי בזמן הקורונה בנדל”ן בפורטוגל אחרי עבודת מחקר מקיפה שערכתי. הגעתי ליורופה נדל”ן דרך הפייסבוק, אך עשיתי עבודת שטח ובדקתי גם חברות אחרות. בתהליך הבירורים, בדקתי שאין מול החברה תביעות וגיליתי שהכל תקין ואנשים שהכרתי המליצו לי על יורופה באופן אישי. לאורך כל הדרך האנשים בחברה היו מאוד זמינים לכל שאלה ועניין, מהעורך דין, המתורגמנים, מנהלת הבנק הקבלן וכל הצוות שליווה את הרכישה. טסתי לפורטוגל על מנת לבדוק את ההשקעה מקרוב והכרתי את כלל הצוות, כולם היו מאוד אדיבים ושירותים. 

 

קניתי 2 דירות דרך החברה, אחת במרכז פורטו בעיר העתיקה והשנייה בגאיה. השוויתי את המחיר של הנכסים למחירים אחרים באזור דרך אתרי אינטרנט שונים וראיתי שהמחירים בטווח המתאים.

לאורך התהליך קיבלנו כל הזמן עדכונים ותמונות של הנכס שהראו את אופן ההתקדמות. כל פרטי העסקה הוצגו מראש ולא היו דברים שעלו לאורך הדרך שלא ידענו. ראייה לכך היא שאפילו העברת הכספים לחברה בוצעה לפי קצב התקדמות הבנייה, לדוגמא: כל רוכש התבקש להעביר את כספי הרכישה של הדירה בהתאם לזמן בו בוצע השיפוץ של הקומה הספציפית של הדירה שלו. 

 

לגבי לוחות הזמנים בדירה הראשונה שרכשנו בעיר העתיקה בפורטו ושיפצנו, החברה עמדה לחלוטין בלוחות הזמנים. הדירה השניה נמצאת עדיין בבנייה אך מבחינת לוחות זמנים יש עמידה בלוחות זמנים.

 

התשואה היא בהתאם למה שצפינו, אני מאוד מרוצה מהרכישה. 

 

טיב השירות
10
שקיפות
10
עמידה בלוח זמנים
10
התשואה ביחס לתשואה שהוערכה
10
10
אימתנו את חוות הדעת ואספנו חשבונית מיורופה נדל"ן

מרץ 2023

אימתנו את חוות הדעת ואספנו חשבונית מיורפה נדל"ן

מרץ 2023

השקעתי איתם בשני פרויקטים שונים. הפרויקט הראשון במרכז פורטו נכנסתי בסוף 2020 והמסירה בוצעה  באפריל 22, מבחינת הזמנים הייתה עמידה מלאה בלוחות הזמנים. מדובר בפרויקט של שכירות במודל של AIRBNB. הפרויקט השני בוילה נובה דה גאיה דרומית לעיר פורטו, אמור להימסר 2025. מדובר בפרויקט של שכירות לטווח ארוך.

לאורך כל תהליך הרכישה החברה נתנה ליווי מלא ומקיף החל מחיפוש הפרויקט ועד סוף התהליך. הם היו זמינים וענו על כל השאלות שעלו. יש להם המון ידע וניכר כי הם עושים עבודה מקצועית. התקשורת מולם הייתה מאוד נוחה, טלפונית,בזום ובווטסאפ. ההתנהלות שלהם הייתה שקופה והיו עדכונים לאורך הדרך לגבי שינויים.

 

הגעתי לחברת יורופה במסגרת סקר שוק שביצעתי. קודם כל בחרתי את המדינה שבה רציתי להשקיע ולאחר מכן בדקתי מספר חברות נדל”ן באותה המדינה ואיתם היה פשוט וייב טוב. הרגשתי שהם אמינים ומקצועיים.

 

ניכר כי ההכרות שלהם בשוק הפורטוגלי מאוד רחבה. בתחילת הפרויקט השותף המקומי שהיה צריך להיכנס איתם החליט לצאת מהפרויקט בדקה ה90 אך הם מצאו שותף נוסף ובמהירות. לאורך הדרך אם משהו לא התנהל כמתוכנן הם ידעו לבצע שינויים תוך כדי תנועה. בעבודה מול גורמים חיצונים (כגון בנקים) הממשק היה מאוד נח והם סייעו לי להביא את כל הניירת הרלוונטית. 

 

מבחינת המחיר ערכתי השוואה מול מספר חברות נדל”ן בפורטוגול והמחירים בפרויקט שהוצע לי היו נמוכים יותר ממה שהוצע לי בחברות פורטוגולית.

התשואות עלו מעל הציפיות ומעל מה שנאמר והובטח.

 

טיב השירות
9
שקיפות
10
עמידה בלוח זמנים
10
התשואה ביחס לתשואה שהוערכה
10
9.75
אימתנו את חוות הדעת ואספנו חשבונית מיורופה נדל"ן

מרץ 2023

אימתנו את חוות הדעת ואספנו חשבונית מיורפה נדל"ן

מרץ 2023

הגעתי ליורופה דרך מישהו מהמשפחה שהמליץ. מאוד התחברתי לאנשים בחברה מהרגע הראשון, הם עשו עלי רושם מאוד טוב והרגשתי שהם מבינים עניין. לא בדקתי חברות נדל”ן אחרות, כן עשיתי סקירה כללית על פורטו, נכנסתי לקבוצות, בדקתי האם יש ביקוש לשכירות, תיירות וכו’. בנוסף, השוויתי את המחיר על מול מחירים של פרויקטים נוספים באזור וראיתי שהמחירים שהוצעו לי בחברה היו טובים ביחס לשוק. החלטתי לאור כל הנתונים שזו יכולה להיות השקעה טובה.

עד כה יש לי רק דברים טובים להגיד על החברה. תהליך הרכישה היה נעים, נח, שירותי, האנשים בחברה היו זמינים ואדיבים. מדובר באנשים איכותיים שכיף לעבוד איתם בשיתוף פעולה.

 

לאורך כל תהליך הרכישה הייתה שקיפות מלאה. קניתי 3 דירות, את המפתחות של הדירה הראשונה אני צריכה לקבל במרץ 23 וכרגע נראה שהם עומדים בזמנים. 

טיב השירות
10
שקיפות
10
עמידה בלוח זמנים
10
התשואה ביחס לתשואה שהוערכה
טרם התקבלה תשואה
10
אימתנו את חוות הדעת ואספנו חשבונית מיורופה נדל"ן

מרץ 2023

אימתנו את חוות הדעת ואספנו חשבונית מיורפה נדל"ן

מרץ 2023

חיפשתי איפה להשקיע כסף פנוי שהיה ברשותי. חיפשתי השקעה סולידית בחו”ל ומאחר ואני לא מבינה בשוק ההון, נדל”ן נראתה לי האופציה ההגיונית יותר. השקעתי בעבר בנדל”ן בישראל אך היום זה כבר לא מספיק אטרקטיבי. חבר המליץ לי להשקיע בנדל”ן בפורטו. 

 

בדקתי גם עוד כמה פרויקטים במקומות שונים בחו”ל כמו רומניה ויוון. אבל החבר’ה ביורפה נדל”ן מאוד מצאו חן בעיניי, הם היו מאוד זמינים, הגיעו עד עלי כדי לפגוש אותי ונתנו לי להרגיש שאכפת להם. בנוסף, הם נתנו לי היצע מאוד גדול של השקעות. יש לי גם אזרחות אירפואית אז ספרד או פורטוגל נראו כמו האופציות היותר מתאימות להשקעה עבורי. בפורטו הפרויקטים נראו מעניינים. בדקתי גם בליסבון אך המחירים שם היו יותר גבוהים. לאחר שהתייעצתי עם מספר אנשים מהתחום החלטתי להשקיע איתם. 

מבחינת אמינות ושירותיות הם עונים על כל ההגדרות בעולם העסקים. כשהייתה לי בעיה בהעברת כסף לחו”ל התקשר אלי הסמנכ”ל של החברה ונתן לי מענה ישיר. מנהלת המשרד תמיד נותנת מענה לכל דבר שאני צריכה. הגישה הנעימה של עובדי החברה היא לא משהו נקודתי, כלל האנשים שהייתי מולם בקשר היו מאוד שירותים ומסבירי פנים. 

ברמה המקצועית יש לי ביקורת. הם היו מאוד טובים ומקצועיים. נתנו לי מידע לגבי מקיף לגבי ההשקעה. 

 

בהמשך הדרך היו מספר דברים שהייתי צריכה לעשות מול גורמים נלווים כגון: הבנק, עורך דין, שמאי והרגשתי שהם זרקו עלי את כל הגורמים הרלוונטיים להתנהל ישירות מולם וזה גרם לי לכמה תקלות. הציפייה שלי היא שהם ינהלו את כלל הגורמים באופן יותר מסודר ויבצעו עבורי את התיווך המתאים מאחר ואני לא מבינה כלום בנדל”ן בחו”ל. אני מחפשת לשים כסף במקום כלשהו בראש שקט בלי להתעסק בשום דבר. 

 

בנוסף, הם עושים הרבה מהלכים מול הבנק ולפעמים יש דחיות/בקשות מהבנק. ברגע שהם צריכים משהו דחוף אז הם לא מפסיקים לדבר איתי לבקש שאטפל בדבר הזה וזה נתן קצת תחושה לא נעימה.

 

קניתי 5 דירות שאני אקבל חלק ממש בתקופה הקרובה. בדירה שאני עומדת לקבל בשבוע הבא אין עיכובים.             

לפחות לפי מה שאני רואה, את הדירה הראשונה שקניתי הבנק העריך במחיר יותר גבוה ממה שהחברה העריכה וזה כמובן לטובתי מבחינת עליית הערך.

טיב השירות
9
שקיפות
9
עמידה בלוח זמנים
10
התשואה ביחס לתשואה שהוערכה
10
9.5
אימתנו את חוות הדעת ואספנו חשבונית מיורופה נדל"ן

מרץ 2023

אימתנו את חוות הדעת ואספנו חשבונית מיורפה נדל"ן

מרץ 2023

חיפשתי חברות שמתמחות בנדל”ן דרך האינטרנט וגם ראיתי עליהם כתבה בטלוויזיה. בכתבה מנכ”ל החברה דיבר מאוד יפה ועשה עלי רושם טוב. מאחר ויש לי אזרחות פורטוגולית רציתי לקנות דווקא בפורטוגל. לאחר מכן נפגשתי איתם וישר הרגשתי את הרצינות והאמינות שלהם. עד עכשיו כל פנייה שלי אליהם נענת באופן מיידי ואני מרגיש שביעות רצון גבוהה מאוד בהתנהלות מול כלל העובדים. הם האנשים הכי מומלצים לעבוד איתם בפורטוגל, אין לי מילים רעות עליהם. 

 

קניתי יחידה בתוך בניין שלם בליסבון שעבר שימור. במהלך הקורונה היו עיכובים ומנכ”ל החברה נלחם באופן אישי על כל סוגיה על מנת לפתור אותה. לאורך הדרך לא היו הפתעות, הכל היה ידוע מראש. להפך, הזינו אותי אפילו במידע שלא ידעתי שאני צריך לדעת, לדוגמא: בתחילת הדרך לא היה אישור מטעם עירית ליסבון להתחיל את הבנייה, עודכנתי מיידית על העניין והוסבר לי שאחתום רק לאחר שיטפלו באישור מטעם העיריה.

לפני שהחלטתי ללכת על רכישה עם יורופה נדל”ן, ראיתי באופן עצמאי דירות זולות יותר אך ישנות. הם דאגו לכך שאקבל את הדירה לאחר שיפוץ וברמת גימור גבוהה ולכן המחיר קצת יותר יקר, אך לגמרי שווה את זה.

חברת יורופה עובדת בשיתוף של יזם מקומי בפרויקט. ליזם יש אתר אינטרנט שבו מתעדכנות מעת לעת דירות שנמכרו עם מחיר המכירה. ראיתי באתר כבר מספר דירות שדומות בנתונים לדירה שאני רכשתי שנמכרו בסכומים גבוהים ממה שאני קניתי.  

 

מבחינת לוחות זמנים, הפרויקט התעכב מעט בגלל שמצאו אתר היסטורי. אך זה לא בעיה של החברה עצמה, זה קשור לגורמים בפורטוגול ואין דרך לצפות עיכוב כזה מראש. היה סעיף של ביטול החוזה, אך לא רציתי לבטל את החוזה מאחר ואני מאוד מרוצה מרכישת הנכס. 

 

בעניין התשואה- אין לי כוונה להשכיר את הנכס, אני רוצה לגור שם בעצמי או להשתמש בנכס לחופשות בפורטוגל. במידה ואחליט בעתיד למכור, התשואה ההונית תהיה גבוהה ואפשר להגיד שהייתה עליית ערך מאוד יפה ולכן אני מאוד שמח שעשיתי את העסקה. 

טיב השירות
10
שקיפות
10
עמידה בלוח זמנים
7
התשואה ביחס לתשואה שהוערכה
10 (תשואה הונית)
9.25
אימתנו את חוות הדעת ואספנו חשבונית מיורופה נדל"ן

מרץ 2023

אימתנו את חוות הדעת ואספנו חשבונית מיורפה נדל"ן

מרץ 2023

הגעתי ליורופה נדל”ן דרך האינטרנט. התרשמתי מאוד מאמיר, הוא איש נהדר והיחסים מולו נעימים, הוא תמיד זמין לכל שאלה ועניין. שמעתי עליו גם דרך חברים שהמליצו עליו וסיפרו שהוא בן אדם אמין וישר.  לא בדקתי חברות אחרות מאחר והחיבור היה מיידי. 

 

רכשתי שתי דירות דרכם, אחת בפורטו באזור המתוייר שעובדת כבר כדירת AIRBNBA. השנייה בגאיה, שהיא דירה להשכרה לטווח ארוך, היא בתהליכי בנייה כעת, זאת דירה בבניין חדש. 

 

אני מאוד שמחה ומרוצה על ההשקעה איתם. לאורך הדרך הייתה עמידה בלוחות זמנים והכל הלך מהר וחלק. הדירה הראשונה כבר מושכרת והתשואה בדומה למה שהעריכה החברה מראש.

טיב השירות
9
שקיפות
9
עמידה בלוח זמנים
9
התשואה ביחס לתשואה שהוערכה
9
9
אימתנו את חוות הדעת ואספנו חשבונית מיורופה נדל"ן

מרץ 2023

אימתנו את חוות הדעת ואספנו חשבונית מיורפה נדל"ן

מרץ 2023

חברת יורופה נדל”ן היו מאוד זמינים, נתנו שירות טוב ואדיב בכל מה שהייתי צריך. הם קישרו אותי לכל הגופים המקומיים כגון בנק, על מנת להקל בתהליך. לאורך תהליך הרכישה הכל התנהל בשקיפות מלאה, הם השתדלו להיות כמה שיותר מדוייקים. ענו לנו על כל שאלה ששאלנו, אם לא ידעו תמיד בדקו וחזרו עם תשובות לכל השאלות. רכשתי דירה חדשה שהייתה לקראת סיום, מבחינת לוחות הזמנים הייתה עמידה מלאה בלוחות הזמנים כפי שהתחייבו למולי בחוזה. 

 

מבחינת התשואה הדירה מושכרת כיום בקצת פחות ממה שהם העריכו אך אני עדיין מאוד מרוצה מההשקעה איתם.

טיב השירות
10
שקיפות
10
עמידה בלוח זמנים
10
התשואה ביחס לתשואה שהוערכה
8
9.5
אימתנו את חוות הדעת ואספנו חשבונית מיורופה נדל"ן

מרץ 2023

אימתנו את חוות הדעת ואספנו חשבונית מיורפה נדל"ן

מרץ 2023

הגעתי לחברה דרך היכרות מוקדמת עם אנשים שעבדו שם. חשבנו על השקעה בחו”ל וחברה שעובדת שם המליצה. הלכנו לפגישה, חקרנו בדקנו והתרשמנו. חברה שלי כבר השקיעה דרכם ונמצאת בשלב יותר מתקדם וסיפרה על ההצלחה שלה אז החלטנו ללכת על זה.

התהליך מולם היה נח והשירות שקיבלנו היה טוב. קיבלנו את הטלפונים האישים שלהם, אם הייתי צריכה משהו דחוף היו גם מקרים שהתכתבתי איתם בשעות הערב. הם היו זמינים במייל בדרך כלל. היה מקרה אחד שכתבנו להם מייל והוא התפספס ולא קיבל מענה. אבל סה”כ השירות היה טוב. 

 

קנינו דירה חדשה כחלק מבניין שלם שהחברה בנתה מאפס. לאורך התהליך קיבלנו תמונות וסרטונים לגבי התקדמות הבנייה. כל שאלה שהייתה לנו קיבלה מענה וכל דבר שלא הבנו פנינו אליהם והם חזרו אלינו עם תשובות. 

טיב השירות
8
שקיפות
10
עמידה בלוח זמנים
9
התשואה ביחס לתשואה שהוערכה
לא רלוונטי
9
אימתנו את חוות הדעת ואספנו חשבונית מיורופה נדל"ן

מרץ 2023

עשיתי השקעה לצורך גולדן ויזה פורטוגל דרך חברת יורופה. קניתי 2 דירות בפורטו והם כרגע מושכרות במודל השכרה לטווח קצר בAIRBNB. השכירות כמעט בתפוסה מלאה, בין 20-24 ימים בחודש יש אנשים שמתארחים בדירות. החברה עזרה לי לבחור דירות טובות באזורי פריים לוקיישין. הדירות ממוקמות 2 תחנות ממרכז העיר וזה גם הסיבה שהן מושכרות בקלות. 

 

הייתי מאוד מרוצה מהשירות שלהם וגם מהליווי. עד עכשיו יש ליווי ואני משוחח ישירות עם אמיר המנכ”ל לגבי הגולדן ויזה והם חוזרים אליי ומסייעים לי בכל עניין שעולה. 

 

לאורך  כל תהליך הרכישה הייתה שקיפות מלאה, הכל התנהל מאוד יפה מקצועי והרגשתי מהם אכפתיות רבה. 

 

מבחינת המכירה הכל עמד בלוחות זמנים, החוזים הגיעו בזמן והכל עבד בצורה מעולה. באחת הדירות קיבלתי ליווי מהבנק וגם זה התנהל כפי שצריך ולא היו עיכובים. לאחר הרכישה הם גם עזרו לי לרהט ולהנגיש את הדירות כך שיתאימו למודל השכירות.

 

הגעתי אליהם ממש במקרה ואחרי שיחה עם אמיר הבנתי שאני רוצה לעבוד איתם. הרגשתי שיש על מי לסמוך ושאני בידיים טובות. המלצתי להרבה חברים על השקעה איתם. 

טיב השירות
10
שקיפות
10
עמידה בלוח זמנים
10
התשואה ביחס לתשואה שהוערכה
10
10
אימתנו את חוות הדעת ואספנו חשבונית מיורפה נדל"ן

מרץ 2023

חיפשתי להשקיע בנדל”ן בחו”ל, הבנתי שפורטוגול  זה יעד מאוד טוב. מצאתי כמה חברות שעובדות באזור, בדקתי את כולם בעצמי והחלטתי ללכת עם חברת יורופה כי הם נראו לי חברה אמינה וטובה ולא טעיתי. 

 

הייתי מאוד מרוצה מההתנהלות מולם. לאורך הדרך הייתה שקיפות מלאה, כל מה שאמרו וסיפרו והבטיחו אכן היה נכון. השירות מול חן היה מקצועי וזמין. אנחנו מתכתבים בווטסאפ ובמייל. לאורך הדרך ממש פיתחנו קשרים אישים.

 

הייתה עמידה בלוחות הזמנים ואפילו קיבלתי את הדירה לפני התכנון, קניתי כבר דירה שנייה כי הייתי כל כך מרוצה. 

 

הדירה השנייה עוד מעט מוכנה, כרגע בתהליך של עיצוב יחד עם מעצבת. הדירה הראשונה כבר מושכרת 

 

ואני מאוד מרוצה מהתשואה, זה ממש בהתאם למה שהעריכו. 

אני מאוד ממליץ, בעקבות ההשקעה גם המלצתי לכמה חברים להשקיע איתם. 

 

טיב השירות
10
שקיפות
10
עמידה בלוח זמנים
10
התשואה ביחס לתשואה שהוערכה
10
10

קניתי דרך חברת יורופה דירה חדשה בפורטו שכבר מושכרת שנתיים. חברת פורטוגליס שסייעו לי בקבלת האזרחות הפנו אותי אליהם. אני מקבל שכירות ממודל השכרה לטווח קצר ועכשיו אני מתכנן לסגור מולם עוד רכישה של דירה. הם נתנו שירות מעולה מקצה לקצה. חיברו אותי לבנק שנותן משכנתא ונתנו ליווי מקיף לאורך כל הדרך. 

 

יש להם אפליקציה מאוד נוחה שאני יכול לראות בה מה קורה עם הדירה כל הזמן. הכל עובד מאוד מסודר.

 

ההתנהלות מולם לאורך כל הדרך הייתה מאוד שקופה. השירות מדהים, חוזרים אליך תמיד במייל או בטלפון בכל פניה. 

בהתחלה פחדתי להשקיע איתם בגלל כל הנוכלויות שיש בהשקעות נדל”ן בחו”ל אבל בגלל שהרגשתי שיש על מי לסמוך והם אנשים טובים הייתי רגוע יותר. 

יש לי חשבון מקומי בו כל חודש נכנסת משכנתא ונכנס לי הכסף מהשכירות, הכל מתנהל באופן מסודר ללא עיכובים.  

התשואה שאני מקבל היא מעל ומעבר למה שהעריכו, נתנו לי תחזית פסימית והופתעתי לטובה. 

 

טיב השירות
10
שקיפות
10
עמידה בלוח זמנים
9
התשואה ביחס לתשואה שהוערכה
10
9.75

הגעתי להשקעה בפורטוגל דרך חבר שביצע אצל חברת יורופה עסקה כמו שלי והמליץ לי עליהם. הם מצאו חן בעיני ישר והרגשתי שיש למי לפנות ויש עם מי לדבר. בנוסף, סכומי ההשקעה התאימו לי. 

 

לאורך הדרך קיבלתי שירות טוב. הם מאוד זמינים, חברה מאוד חמה. היה לי איש קשר מהחברה שליווה אותי במשרה מלאה לאורך כל הדרך. גם אחרי החתימה על החוזה, אני שולח לו מדי פעם שאלות והוא ישר עונה.

 

החברה שולחת גם כל הזמן עדכונים לגבי התקדמות הבנייה. הייתה עמידה מלאה בלוחות זמנים. 

הרגשתי שבנושא השקיפות אפשר להשתפר. היו מחירים של שירותים נלווים שפירטו לי בחוזה ואח”כ בשל שינויים בבחירת הדירה הפתיעו אותנו התשלומים, שהיו יותר גבוהים. הייתי צריך לעשות את האחד ועוד אחד בעצמי. אבל למעט זה ההתנהלות הייתה שקופה. 

 

טיב השירות
9
שקיפות
7
עמידה בלוח זמנים
8
התשואה ביחס לתשואה שהוערכה
טרם הסתיים הפרויקט
8
אימתנו את חוות הדעת ואספנו חשבונית מיורפה נדל"ן

מרץ 2023

הייתי מרוצה מאוד מהתהליך מול  חברת יורופה. השירות שהם נתנו לי היה מצויין. הם נתנו ליווי לאורך כל הדרך במקצועיות רבה והסבירו לנו כל דבר ועניין. הייתה עמידה מלאה מבחינת לוחות הזמנים של הפרויקט.

 

הגעתי אליהם דרך האינטרנט, באתי לפגישת הכרות והתרשמתי לטובה ואני שמח על כך שבחרתי ללכת איתם. בנוסף לליווי שלהם כחברה ולשירותים שהם נותנים הם גם ידעו להפנות ולקשר אותי לאנשי מקצוע נוספים שסייעו לי בעיצוב וריהוט הדירה. מי שקונה נכס בחו”ל לא מכיר את אנשי השירות השונים ולכן ההפנייה לאנשי מקצוע שונים הייתה עבורנו חוויה מאוד טובה ומדויקת.

 

טיב השירות
10
שקיפות
10
עמידה בלוח זמנים
10
התשואה ביחס לתשואה שהוערכה
רכישה בשביל מגורים
10

סרטונים

יורפה נדל"ן | פורטוגל יעד ההשקעות המוביל באירופה


אמיר תלמי מנכ"ל יורופה נדל"ן מדבר על המקום החם להשקעות הנדלן - פורטוגל!
יורופה נדל''ן | מאחורי הכסף - איך לקנות דירה ביעד החם של הישראלים פורטוגל
יורופה נדל''ן | השקעות נדל''ן בפורטוגל - איך יוצאים לדרך
9.47

הציון משוכלל מ- 15 ביקורות אמיתיות

של משקיעים שעבדו עם hurupv

 

צור קשר

אתם מוזמנים להשאיר פרטים ויורופה נדל”ן יחזרו אליכם בהקדם 

 
 
יורופה השקעות נדל"ן בפורטוגל

מידע נוסף

פורטוגל

קניית דירה בפורטגול

תהליך קניית בית בפורטוגל מחפשים לקנות נכס בפורטוגל להשקעה או למגורים? זו בחירה מאד אטרקטיבית

גולדן ויזה לפורטוגל

גולדן ויזה פורטוגל

גולדן ויזה בפורטוגל תכנית גולדן ויזה פורטוגל היא אחת מתוכניות המגורים להשקעה הפופולריות ביותר באירופה

מיסוי נדל”ן בפורטוגל

מיסוי נדל”ן בפורטוגל כאחת המדינות הבטוחות והיציבות ביותר כלכלית באירופה ועם שיעורי תיירות הולכים וגוברים,

הכירו את ליסבון

השקעות נדל”ן בליסבון

השקעות נדל”ן בליסבון הכירו את ליסבון שבפורטוגל, אחת מהערים היותר מרשימות ופעילות ביבשת אירופה. העיר

השאירו פרטים:

ויורפה נדל”ן יחזרו אליכם בהקדם האפשרי.